Dalyvių atsiliepimai

“Noriu padėkoti už nuostabią programą, kurią vis kartoju ir kartoju. Kasdien vis įsijungiu, perklausau po meditaciją, pasigaminu kokį patiekalą, peržiūriu įrašus. Likau įkvėpta tobulėti, ieškoti, gyventi pagal tas paprastas tiesas. Patiekalai Vytauto labai nuostabus. Esu bandžiusi 5 dienų žaliavalgystės programą, tai nelabai patiko, skonis nuvylė, todėl buvau nusiteikusi skeptiškai ir šį kartą, tačiau Vytauto receptai, kuriuos išbandžiau maloniai nustebino.”

Vigilija

“Šiandienos mankšta - meditacija labai patiko, energijos pasikroviau visai dienai. Vakarinė meditacija buvo fantastinė, buvo labai jautru ir gera. Ši programa buvo kaip niekad laiku. Su pasimėgavimu ir dar didesniu sąmoningumu integravau praktikas į savo šeimą. Kiekvieną kartą be galo daug pasisemiu. Dėkingumas begalinis:)”

Ugnė

“Rytinė praktika buvo stipru. Labai labai patiko. Stebint visą procesą buvo įdomu kaip emocijos keičiasi, kaip lengvėja kvėpavimas, būsena. Esu tokia laiminga, kad patekau į šią erdvę. ”

Gitana

“Labai patiko Vytauto paskaita! Tiek daug naujų dalykų sužinojau: enzimai, virškinimas... Sutinku, kad lengviausias pokytis yra įsiklausant į kūną ir leidžiant jam valgyti tai, ką jis nori. Kuo daugiau sau leidžiu, tuo mažiau noriu nekokybiško maisto.”

Lina