Ar žinojai, kad daugelį sutrikimų, tokių kaip produktų netoleravimas, galvos skausmas, panikos priepuoliai, emocinis valgymas ar net nevaisingumas, gali įtakoti nuolat patiriamas stresas ir išbalansuota mityba?

Suprantame, kad keisti įpročius vienam reikalauja be galo daug valios pastangų...

todėl kviečiame jungtis į BENDRAMINČIŲ grupę vedamą augalinės mitybos praktiko, kuris veda žmones sąmoningu mitybos pokyčių keliu.

Imuniteto stiprinimo programoje DETOKSIKUOSIME ne tik savo kūną nuo nereikalingų susikaupusių toksinų, tačiau ir MINTIS bei EMOCIJAS ir visa tai darysime su lengvumu!:)


Iškelk sau IŠŠŪKĮ pabandyti gyvenimą be cukraus, gliuteno, pieno produktų, kavos. Sužinok apie nuostabias gydančias alternatyvas iš gamtos! Praplėsk augalinės mitybos, daiginimo, rauginimo ir imunitetą stiprinančių ingredientų gamybos praktiką.

Ši programa tiks Tau, JEI nori:

 • IŠSIVALYTI savo kūną ir protą kartu su gyvu ir gydančiu maistu bei praktikomis ir pamiršti kas yra EMOCINIS VALGYMAS bei priekaištai sau,

 • SUSTIPRINTI imunitetą natūraliais būdais apsaugant save ir savo artimuosius,

 • INTEGRUOTI žinias ir praktikas ČIA ir DABAR bei turėti profesionalų palaikymą bei BENDRAMINČIŲ grupę,

 • kad sveika mityba ir sąmoningas GYVENIMO BŪDAS taptų Tavo ir Tavo šeimos kasdienybe!

21 d. sveiko gyvenimo būdo įpročius formuojanti IMUNITETO stiprinimo programa su Vytautu Vaičaičiu

 • Žinios ir PRAKTIKA

  Programoje Tave lydės ne tik mokslu pagrįsta naujausia, ne visur prieinama (ir net CENZŪRUOJAMA!) informacija, daugiametė praktika dirbant su žmonėmis, bet ir kasdienis palaikymas stiprinant tavo fizinį bei emocinį imunitetą.

 • Kasdieniai priminimai 21 d.

  Net 21 d. Vytautas ves Tave žingsnis po žingsnio geresnės savijautos link. Kartu gaminsime sveiką maistą, mokysimės imuniteto stiprinimo paslapčių, priminsime bei padėsime laikytis Tavo iškeltų tikslų.

 • Detalus pilnavertės mitybos meniu

  Už Tave viskas pagalvota!:) Gausite sveikos augalinės mitybos meniu, produktų sąrašą, vietų kur įsigyti reikiamus produktus rekomendacijas bei Vytauto gamybos pamokas gyvai bei jų įrašus.

 • DETOX kūnui ir sielai

  21 d. formuosime naujus sveikos gyvensenos įpročius: kviesime Tave išbandyti atsisakyti kavos, cukraus, gyvulinės kilmės produktų bei gliuteno (arba sumažinti jų kiekį), taip pat pailsėti nuo technologijų (bent kartą per savaitę;)

 • Gyvas bendravimas

  Net 3 gyvi susitikimai internetu (per Zoom programėlę) kurių metu realiai gaminsime bei kartu gausi atsakymus į savo klausimus. Numatytos susitikimų datos lapkričio 9 d., 16 d., 23 d. 20 val. Lietuvos laiku ZOOM platformoje.

 • Susitikimų įrašai + receptų video pamokos

  Receptų video įrašai, visų susitikimų video bei audio įrašai kartojimui namuose Tau patogiu metu. BONUS - meditacijos įrašas!

Programos vedlys

Augalinės mitybos praktikas, mokosi Hipokrato Institute (JAV)

Vytautas Vaičaitis

Intuityvios mitybos praktikas, Hipokrato pasekėjas, sąmoningos Be You virtuvės šefas. Prieš 6 metus Vytautas prie BE YOU mokymų programų kūrimo prisijungė kaip maisto alchemikas. Studijuojantis Hipokrato Institute (JAV) įgytas žinias praktiškai taiko kasdien. Pasak Vytauto, mūsų kūnas viską žino ir įsiklausius galima rasti kiekvienam tinkamą mitybą bei išgydyti visas įmanomas ligas. "Gyvą maistą, vieną svarbiausių žmogaus gydomųjų energijos šaltinių, sąmoningai rinktis stengiuosi kiekvieną dieną. Intuityviai jaučiu, kad maisto produktais reikia domėtis, daugelį metų apie juos intuityviai ieškau informacijos, kasdien virtuveje sužinau ką nors naujo. Maistas yra pats geriausias mūsų vaistas, o mūsų kūnas yra pats geriausias daktaras." Prisijunkite prie BE YOU virtuvės grupės Facebook: https://www.facebook.com/groups/beyouvirtuve

Investicija

21 d. gyvai vykstanti programa internetu, susitikimų įrašai, liekantys visam gyvenimui bei bendraminčių palaikymas uždaroje Facebook grupėje

Programos dalyvių atsiliepimai:

“Noriu padėkoti už nuostabią programą, kurią vis kartoju ir kartoju. Kasdien vis įsijungiu, perklausau po meditaciją, pasigaminu kokį patiekalą, peržiūriu įrašus. Likau įkvėpta tobulėti, ieškoti, gyventi pagal tas paprastas tiesas. Patiekalai Vytauto labai nuostabus. Esu bandžiusi 5 dienų žaliavalgystės programą, tai nelabai patiko, skonis nuvylė, todėl buvau nusiteikusi skeptiškai ir šį kartą, tačiau Vytauto receptai, kuriuos išbandžiau maloniai nustebino.”

Vigilija

“Labai patiko Vytauto paskaita! Tiek daug naujų dalykų sužinojau: enzimai, virškinimas... Sutinku, kad lengviausias pokytis yra įsiklausant į kūną ir leidžiant jam valgyti tai, ką jis nori. Kuo daugiau sau leidžiu, tuo mažiau noriu nekokybiško maisto.”

Lina

“Ši programa buvo kaip niekad laiku. Su pasimėgavimu ir dar didesniu sąmoningumu integravau praktikas į savo šeimą. Kiekvieną kartą be galo daug pasisemiu. Dėkingumas begalinis:)”

Ugnė