3 mėn. moteriškumo atradimo kursai

Per 8 metus padedant moterims atrasti mylimą veiklą ir realizuoti save, pastebėjome didžiausią tendenciją - nepasitikėjimą savimi. Vienos tai įvardija tiesiogiai, kitos tai vadina nesugebėjimu įgyventi užsibrėžtų tikslų. Kad ir kaip tai vadintume, tai to pačio iššūkio dvi pusės. Nepasitikėjimas kas Tu esi, ar teisingai Tavo nuojauta Tau šnibžda yra didžiausias moterų priešas. Tai atsiliepia ir santykiuose ir karjeroje ir tiesiog sugebėjime būti laiminga. 

Būtent todėl sukūrėme online mokymų programą moterims ”Kelionė į save”, kurios tikslas yra grąžinti moterims pasitikėjimą savimi ir atrasti nesustabdomą moteriškumą slypintį viduje.

Watch Intro Video

Leonora Be You: kaip gimė mokymų programa

Šie mokymai Tau PADĖS:

 • Sustiprinti pasitikėjimą savimi

 • Išgirsti vidinį balsą ir tvirtą žinojimą ko nori

 • Lavinti moterišką intuiciją

 • Geriau suprasti, atleisti, priimti bei labiau pamilti save ir Tave supančią aplinką

 • Sustiprintą tikėjimą savimi bei intuiciją panaudoti siekiant finansinės laisvės

 • Įveikti baimes, kurios stabdo mus gyvenime

 • Daugiau džiaugtis kasdienybe bei tapti „atsparesnei“ gyvenimo siunčiamiems išbandymams

 • Turėti daugiau energijos kiekvieną dieną, jausti vidinės laisvės pojūtį bei trykšti noru VEIKTI!

 • Atsipalaiduoti bei gyventi pozityvesnį, sveikesnį bei reikšmingesnį gyvenimą, kuriant savo unikalų gyvenimo stilių

 • Rasti kelią į savirealizaciją veikiant iš savo pašaukimo bei unikalių talentų, kurių turime kiekvienas!

Programos privalumai:

 • Aukštos kokybės medžiaga

  Daugiau nei 40 valandų HD (aukštos kokybės) video medžiagos, profesionalūs audio įrašai, tekstai, niekur kitus neskelbiami BONUS programos priedai, namų darbų sąsiuvinis kasdieniam sąmoningo gyvenimo praktikavimui namuose.

 • Patogus naudojimas

  Prisijunkite iš savo kompiuterio, planšetės ar telefono bei parsisiųskite meditacijų bei paskaitų audio įrašus, įsirašykite į telefoną, klausykitės patogiu laiku.

 • Bendraminčių palaikymas

  Narystė uždaroje Facebook grupėje, kurioje sutiksi dar šimtus bendraminčių. Išskirtinės galimybės prisijungti prie BE YOU projektų ir specialūs pasiūlymai.

 • Meditacijų įrašai

  Profesionalūs Leonora Be You meditacijų įrašai su specialia muzika, padėsiančia lengvai praktikuoti vidinę koncentraciją, lavinti dėmesingumą, atsipalaiduoti.

 • Lengvas prisijungimas

  Saugus ir lengvas prisijungimas, galimybė atsiskaityti mokant per Paypal platformą arba kortele.

 • Baigimo sertifikatas

  Baigusi mokymų programą į savo el.pašto dėžutę gausi mokymų baigimo pažymėjimą, kurį galėsi atsispausdinti ar pridėti prie savo pasiekimų socialinės medijos platformose (LinkedIn ar kt.) Darbdaviai vertina nuolat į save investuojančias asmenybes;)

 • Pagalba

  Turėsi galimybę visuomet susisiekti su BE YOU komanda iškilus bet kokiems neaiškumams ar su programa susijusiems klausimams tiek programos viduje esančioje diskusijų skiltyje, tiek ir el.paštu ar Facebook grupėje.

 • Neribotas priėjimas

  Medžiaga prieinama neribotą laiką tol kol gyvuos BE YOU!:) Taigi, gali pradėti bet kada ir tobulėti savo ritmu.

 • Teigiami pokyčiai

  Tobulėdama pati, tu jau keisi ir kitų gyvenimus, kad ši gėrio banga sklistų per pasaulį! Suteiksi pagalbą moterims Indijoje edukuojant jas.

Kam šie mokymai skirti?

 • Aktyviai, nuolat keliaujančiai ar keičiančiai gyvenimo vietą moteriai, nes tai neatims daug Tavo laiko o prisijungti galėsi Tau patogiu metu iš bet kurios pasaulio vietos savo telefone ar kompiuteryje

 • Namuose auginančiai vaikus mamai, norinčiai įsikvėpti, tobulėti neišeinant iš namų bei ieškančiai bendraminčių palaikymo

 • Šeimos moteriai „laikančiai keturis namų kampus“ ir norinčiai bent šiek tiek ištrūkti iš nuolatinės rutinos darbas-namai

 • Besiblaškančiai ir neapsisprendusiai, kuria gyvenimo kryptimi eiti moteriai, norinčiai priimti sprendimus vedinai intuicijos, o ne primestų socialinių „normų“

 • Vyresnio amžiaus moterims, kurios dvejoja ar joms ne per vėlu įsikvėpti ir keistis, ar sugebės susidoroti ne tik su vidiniais bet ir su techniniais iššūkiais naudojantis programa. Patvirtiname, kad kaip viena iš dalyvių sako „jei jau mano mama nemokanti naudotis kompiuteriu sugebėjo sėkmingai prisijungti prie šios programos, tai sugebės tikrai visos“:)

 • Kiekvienai, kuri nori augti, tobulėti, įsikvėpti bei turėti palaikymą gyvenimo iššūkiuose

Watch Intro Video

Susipažink su mokymais "Kelionė į save"

DOVANOS

Prie visos mokymų medžiagos gausi papildomas DOVANAS!

 • Receptų knyga sąmoningai virtuvei

  Geros savijautos vertė neįkainojama!

  Net 28 sveiki, subalansuoti vegetariški receptai kad galėtum ne tik paįvairinti savo virtuvę, tačiau programos eigoje pasijaustum tarsi būtum mokymuose. Prisijunkite į Facebook grupę "BE YOU virtuvė" kur nuolat pildomi BE YUO virtuvės kūrėjo Vytauto receptai ir įkvėpimai sąmoningai mitybai.

Atsiliepimai apie mokymų programą

“Programa buvo kažkas wow...viskas taip paeiliui gražiai sudėliota, sustyguota, apgalvota...Man tai viena geriausių dovanų mano gyvenime!!! Dirbau, stengiausi, buvo didelis pakilimas, tada truputis kritimo ir vėl kilimas...Kiekvienas modulis atskleidė vis daugiau aiškumo mano gyvenime! Jautriausia vieta buvo susitikimas su vidine mergaite, tai pažadino manyje daug pozityvių emocijų!! Po programos „išsinešu“ lankstesnį ir sveikesnį kūną, pažadintą moteriškumą, atleidimą, atrastą vidinę išmintį bei atsiradusį žymiai didesnį pasitikėjimą savimi bei gilią vidinę ramybę. Ačiū labai Leonorai ir komandai už galimybę gyventi sąmoningai, laimingai, harmoningai!!! ”

Erika Palionis

“Šiuose mokymuose ne tik svajoji, bet ir darai, kas duoda teigiamą rezultatą. Pačiai pritrūkus struktūros, ją radau čia, kartu su rašymo praktika. Taip pat pasikartojau žinias, kurias galbūt buvau primiršus. Na, Leonoros meditacijos tai atgaiva sielai, kaip mamos lopšinė bei padrąsinanti energija nesustoti sąmoningumo kelyje.”

Živilė Buinevičiūtė

“Labai puiku, kad programa galima naudotis neribotą laiką ir įsisąvinti savu tempu. Kai kurias paskaitas ir praktikas suprantu tik praėjus keliems mėnesiams nors praktikavau kelias savaites. Labai ačiū už palaikymą ir padrąsinimą šioje kelionėje.”

Inga Kragnienė

“Tobula programa! Puiki struktūra, unikalūs kursai, nuostabus dėmesys detalėms! Kuo daugiau išplėsite, tuo mums geriau! Labai nuostabus projektas! ”

Vaida Masalskaitė

“Aš noriu padėkoti už praktikas tiek meditacijų tiek ir namų darbų jos puikiai veikia. Ačiū Leonorai ir visai komandai esu labai patenkinta šiais mokymais. Jaučiu kaip mano asmenybė tobulėja ir esu be galo laiminga. Po programos jaučiu didžiulį pasikeitimą savyje, ir norą padėti kitiems! ”

Jūratė Naravienė

“Originalu, praktiška, patogu, apčiuopiama, bet kuriuo paros metu ir iš bet kurio žemės kampelio! Super! Mokymų puslapio dizainas irgi labai aiškus ir paprastas (lengvai suprantamas) naudotis. Geneali idėja ir įgyvendinimas! ”

Ramunė Kavaliauskienė

“Esu be galo dėkinga už šią mokymo programą Leonorai ir visai Be You komandai. Šių mokymų dėka užaugo mano sąmoningumas, prasiplėtė viso pasaulio matymas, tapau daug ramesnė, sustiprėjo intuicija, atsiskleidė moteriškumas 🎀 linkiu kuo didžiausios sėkmės ir iki susitikimo gyvai 🤗❤️”

Ingrida Anužė

“Labai dėkinga esu už šiuos kursus. Nuolat juos perklausau, pasikartoju, vis randu naujų dalykų. Medžiaga dėstoma labai suprantamai, aiškiai. Labai patinka meditacijos. Nuoširdžiausiai ačiū, kad dalinatės, kad tokia naudinga informacija gali pasiekti visus. ”

Jolita Vikonienė

“Kelionė į save kursas - stiprus, gilus, išsamus, nuoširdus komandos darbas. Visa informacija kaip ir minėjo Leonora, kasdieninis darbas su savim. Jūsų dėka įsimylėjau save. Galėčiau rašyt apie kiekvieną dalį kas man patiko, bet neišsiplėsiu. Noriu palinkėt nesustot eiti šiuo keliu. Jūs šaunuoliai ir tapot kasdienine mano gyvenimo dalim. Myliu jus ir dėkoju iš visos širdies.”

Eglė Virbašienė

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Matau ir kitų internetu vykstančių kursų skirtų moterims kaip man išsirinkti?

  Visų pirma rekomenduojame moteriškai – pasikliaukite savo intuicija :) Nors mes to ir mokomės šioje programoje, taigi jei iki galo “neatsirenki” kur tavo vidinis širdies balsas, o kur viską lyginantis protas, keletas argumentų Tau, kuo ši programa išskirtinė. Visų pirma visa programoje medžiaga sukaupta per PRAKTIKĄ dirbant su moterimis daugiau nei 8 metus, todėl ji patikrinta ir VEIKIANTI bei sulaukusi daugybės atsiliepimų. Tai pirmoji tokio pobūdžio programa lietuvių kalba, nes dauguma online mokymų tau siūlo galimybę gauti užduotis raštu ar video formate el.paštu arba susitikti online užpildžius užduotis ir pan., laiškai dažnai pasimeta tarp kitų tavo darbų ir nėra pakankamo nuoseklumo ir rezultatų. Mokymuose “Kelionė į save” galėsi visuomet prisijungti prie savo paskyros Tau patogiu laiku, judėti savo tempu bei nuolatos turėti bendraminčių palaikymą ne tik iš BE YOU profesionalų mentorių pagalbos bet ir bendruomenės Facebook grupėje. O seserystėje gimsta ir nuostabūs projektai, kurių dalimi gali tapti ir Tu :)

 • O gal vistik galiu tobulėti pati viena?

  Žinoma gali! Tačiau parodyk man nors vieną savo srities ar gyvenimo profesionalą, kuris pasiekė aukštų rezultatų vienas visiškai be jokios pagalbos iš kitų. Žmogus nėra savaime motyvuota būtybė kiekvieną dieną veikti kažką naudingo dėl saves paties, taigi mūsų komanda tiki kad kiekvienam iš mūsų reikalinga “išorinė” pagalba, vedlys bei struktūra, norint eiti pokyčių keliu. O taip pat bet kokia investicija skatina prisiimti atsakomybę ir VEIKTI!

 • Turiu mažai laiko ar tai tiks man?

  Deja, laiko turime visi vienodai – 24 valandas per parą, taigi čia jau nepakonkuruosime, o štai kaip jį kiekvienas paskirstome bei išnaudojame jau galime RINKTIS. Šios programos vienas iš tikslų, kad galėtum “iš šono” pasižiūrėti į savo kasdienį bėgimą tarp “reikia” užduočių ir sustojus bent truputėlį daugiau rastum kokybiško laiko sau ir savo asmeniniam gyvenimui. Taigi nesvarbu ar tai bus 5, 15 ar 45 minutės “išsikovoto” laiko sau, tačiau tu turėsi struktūrą, kaip jas išnaudoti sau tinkamiausiu būdu.

 • O kas jei visai neturėsiu laiko?

  Mes Tau jo padėsime rasti! Tikrai :) o jei niekaip nerasi jo nesijaudink, kurso medžiaga bus prieinama neribotą laiką! Taigi prie mokymų medžiagos galėsi grįžti bet kuriuo metu.

 • Auginu vaikus namuose ar tiks ši programa man?

  Drąsiai sakome taip! Prie programos prisijungė ir ką tik susilaukę kūdikio ir 3 vaikus turinčios mamos. Taip, kaip programos pagalba galėsi sąmoningai keisti savo emocijas, nuotaikas ir prioritetus, padės ne tik tau ir tavo šeimai, bet taip pat ir galvojant apie savirealizaciją ar grįžimą į socialinį pasaulį.

 • Kas vyksta po to kai užsiregistruoju?

  Užsiregistravus platformoje Tau bus sukurta asmeninė paskyra mokymams, taip pat gausi patvirtinimo laišką nurodytu el.paštu (jei jo nematai patikrink savo spam/šiukšlių aplanką pirmą kartą laiškas gali nukeliauti ir ten, todėl būtina jį įsidėti į adresų knygelę bei į svarbiausių/primary el.pašto aplanką). Prisijungus matysi pirmojo modulio mokymų medžiagą, o kas 4 dienas automatiškai bus pateikiama nauja medžiaga Tavo paskyroje, kol galiausiai matysi visą mokymų kursą.

 • Kas bus jei suklupsiu ar prarasiu motyvaciją pusiaukelėje?

  Nesijaudink platforma sukurta taip, kad vis primintų Tau, jog nepamirštum skirti kokybiško laiko sau :) Taigi gausi draugiškus priminimus į savo el.pašto dėžutę (žinoma jei norėsi :). Taip pat mokymų platformoje rasi diskusijų skiltį kur gali klausti klausimų arba kviečiame susijungti su kitomis mokymų dalyvėmis Facebook grupėje, kurioje dalinsimės savo patirtimis, klausimais, iššūkiais ir kurioje visuomet gausi bendraminčių bei BE YOU komandos profesionalių mentorių palaikymą.

 • O kas jei suprasiu kad šie kursai ne man?

  Mes suprantame “Kelionė į save” mokymai galbūt nėra kiekvienai (nors kiekviena dalyvavusi dalyvė sako, kad prisijungti turėtų kiekviena moteris :). Taigi jei tikrai pilnai pabaigusi kursą ir sąžiningai atlikusi visas užduotis nematysi jokios naudos, susisiek su mūsų komanda info@leonorabeyou.com suderinsime susitikimą ir įvertinę tavo laiko investicijas į atliktas užduotis pasiūlysime tau kompensaciją. Daugiau atsakymų į klausimus rasi čia: https://www.youtube.com/watch?v=vfR0vv3-Wz8

Mokymų sudarytoja

Leonora Be You

Leonora Be You

Sąmoningo gyvenimo praktikė, psichologė, mokymų vedėja

Leonora Be You (Leonora Blekaitytė) – asmeninių pokyčių konsultantė, psichologė, sąmoningo moteriškumo mokyklos "Kelionė į save" (www.kelioneisave.lt) įkūrėja, knygos "Sielos aritmetika" autorė, sertifikuota NIA trenerė. Jau 10 metų sėkmingai veda transformacinę saviugdos programą "Kelionė į save" pakeitusią šimtų moterų gyvenimus. Leonora skleidžia "BE YOU" filosofiją dirbdama su žmogaus galimybių plėtimu visame pasaulyje. Gyvenime vadovaujasi posakiu, kad “žinios nekeičia gyvenimo - gyvenimą keičia praktika” ir tai įrodo savo pavyzdžiais.Jei kils klausimų ar norėsite pasidalinti savo patyrimais, rašykite man į leonora@leonorabeyou.com

Mokymų programos apžvalga

Naujas modulis pasirodo kas 4 dienos, o medžiaga prieinama Tau patogiu metu, neribotą laiką!

 • 1
 • 2

  Modulis I: Kasdieniai sąmoningumo ritualai

 • 3

  Modulis II: 3 pasauliai ir 24 valandos

  • Modulio aprašymas

  • Video paskaita "3 Pasauliai"

  • Audio paskaita " 3 Pasauliai "

  • 3 pasauliai ištrauka iš knygos SIELOS ARITMETIKA

  • Užduotis 3 pasauliai

  • Kūno įsijungimo ir sąmoningumo praktika

  • Video paskaita "24 valandos"

   NEMOKAMA PERŽIŪRA
  • Audio paskaita "24 valandos"

  • Užduotis 24 valandos

  • Leonora Be You - Vidudienio meditacija

  • BONUS: Video paskaita SOCIALINIAI ŽAIDIMAI: žaidimų taisyklės ir žaidėjų pozicijos

 • 4

  Modulis III: 3 etapai ir gyvenimas 3D

  • Modulio aprašymas

  • Video paskaita "3 gyvenimo etapai"

  • Audio paskaita "3 etapai"

  • Užduotis 3 etapai

  • Video paskaita "Gyvenimas 3D"

  • Audio paskaita "Gyvenimas 3D"

  • Užduotis Gyvenimas 3D

  • Leonora Be You - kūno skenavimo meditacija

  • BONUS: praktinis seminaras "AŠ pasauliai"

 • 5

  Modulis IV: Moteriškumo paslaptys

  • Modulio aprašymas

  • Video paskaita "3 moterys"

  • Audio paskaita "3 moterys"

  • Užduotis 3 moterys

  • Video paskaita "Moteris ir gamtos stichijos"

  • Audio paskaita "Moteris ir gamtos stichijos"

  • Leonora Be You - meditacija "Susitikimas su vidine mergaite"

  • Užduotis laiškas vidinei mergaitei

  • Gamtos stichijos: 4 moterų tipai

  • Užduotis dominuojančios energijos analizė

  • Kūno tempimo praktika

  • Muzikos grojaraštis "STICHIJOS" programėlėje Spotify

  • Video paskaita moteris ir gamtos stichijos konferencijoje "Veikli" 2013 m.

 • 6

  Modulis V: Vidiniai šešėliai

  • Modulio aprašymas

  • Video paskaita "Šešėlinės pusės"

  • Audio paskaita "Šešėlinės pusės"

  • Šešėlinės pusės

  • Užduotis šešėlinės pusės

  • Leonora Be You - praktika "Šešėlinės pusės"

  • Leonora Be You - Meditacija pasimatymas su savimi

  • BONUS: video paskaita "Šešėlinės pusės" iš mokymų "Kelionė į save" Lietuvoje 2017 m.

 • 7

  Modulis VI: Atleidimas

  • Modulio aprašymas

  • Video paskaita "Kas vyksta kai pykstame"

  • Audio paskaita "Kas vyksta kai pykstame"

  • Kvėpavimo ir kūno tempimo praktika

  • Užduotis atleidimas

  • Leonora Be You - Atleidimo meditacija

  • Video paskaita "Kodėl atleisti?"

  • Audio paskaita "Kodėl atleisti?"

  • Užduotis atleidimo laiškas

 • 8

  Modulis VII: 6 žingsnių sistema

  • Modulio aprašymas

  • Video paskaita "Šešių žingsnių sistema socialiniame pasaulyje"

  • Audio paskaita „Šešių žingsnių sistema socialiniame pasaulyje“

  • Užduotis 6 žingsnių sistema socialiniame pasaulyje

  • Video paskaita „Šešių žingsnių sistema asmeniniame ir intymiame pasauliuose“

  • Audio paskaita „Šešių žingsnių sistema asmeniniame ir intymiame pasauliuose“

  • Užduotis 6 žingsniai testas

  • Leonora Be You - Meditacija "Totali Moteris"

 • 9

  Modulis VIII: Tavo identitetas ir vizija

  • Modulio aprašymas

  • Video praktika tavo identitetas bei vizija

  • Užduotis tavo identitetas

  • Užduotis tavo vizija

  • Leonora Be You - Vakaro meditacija

 • 10

  Modulis IX: Tolimesni žingsniai autentiško gyvenimo link

  • Modulio aprašymas

  • Video kurso "Kelionė į save" baigiamoji paskaita

  • Baigiamosios kurso "Kelionė į save" audio įrašas

  • Užduotis kartojimas ir integracija

  • Įsijungimo į kūną ir vidinės ramybės meditacija su Leonora Be You

  • BONUS: Video paskaita "Vidiniai pinigai"

  • BONUS: video paskaita "Dvasingumas šiuolaikiniame pasaulyje"

  • 14 RAKTŲ IR PRAKTIKŲ, KURIAS GALIMA TAIKYTI KASDIENIAME GYVENIME

  • BE YOU rekomenduojamų knygų bei filmų sąrašas

  • Iki susitikimų!

  • Online mokymų vertinimo klausimynas

  • Mokymai moterims “Kelionė į save”

   NEMOKAMA PERŽIŪRA
 • 11

  Modulis X: Sąmoninga mityba

  • Modulio aprašymas

  • Video interviu su Vytu apie maistą ir jo gamybą mokymuose

  • Video Interviu su šefe Aire

  • Receptų knyga BE YOU virtuvė Vytautas Vaičaitis

  • Vytautas Vaičaitis IMUNITETO stiprinimo rekomendacijos

 • 12

  NAUJIENA: ĮRAŠAI iš gyvų mokymų „Kelionė į save“ Ibizoje ruduo 2019

  • Leonora Be You kūno skenavimo meditacija 2019 lapkritis

  • Leonora Be You rytinė meditacija 2019 lapkritis

  • Leonora Be You paskaita "Šešėlinės pusės" 2019 lapkritis

  • Leonora Be You meditacija "Susitikimas su vidine mergaite" 2019 lapkritis

  • Leonora Be You atleidimo meditacija 2019 lapkritis

  • Leonora Be You paskaita "The cage" 2019 lapkritis

  • Leonora Be You paskaita "Moteris ir gamtos stichijos" 2019 lapkritis

Dalyvės apie mokymų programą internetu "Kelionė į save"

5 žvaigždučių įvertinimas

Kelionė į save

Sandra Marcisauskaite

"Kelionė į save" kursai įnešė naujos informacijos į mano gyvenimą, privertė pažvelgti į kai kuriuos dalykus kitu kampu, supratau, kad ne viskas, ką galvojau iki šiol yra tiesa, pakeliavau po savo vidų ir geriau pažinau save ir dar tebekeliauju, ma...

Skaityti daugiau

"Kelionė į save" kursai įnešė naujos informacijos į mano gyvenimą, privertė pažvelgti į kai kuriuos dalykus kitu kampu, supratau, kad ne viskas, ką galvojau iki šiol yra tiesa, pakeliavau po savo vidų ir geriau pažinau save ir dar tebekeliauju, manau man dar daug liko. Tai buvo nuostabus laikas su savimi, jis prasidėjo laiku ir vietoj mano gyvenime, dėkui jums už šią progą pažinti save.

Skaityti mažiau
5 žvaigždučių įvertinimas

Puikus gyvenimas, susipažinus su savimi.

Lina Žygienė

Klausyk širdies. Šie girdimi žodžiai įvairiais gyvenimo laikotarpiais kėlė skirtingus pojūčius. Anksčiau tai buvo lyg ir aišku, taip gyvenu. Ateina laikas ir ta frazė pradeda pykdyti,tai ką sako ta širdis, kaip jos klausytis ir t.t. Ir supranti,...

Skaityti daugiau

Klausyk širdies. Šie girdimi žodžiai įvairiais gyvenimo laikotarpiais kėlė skirtingus pojūčius. Anksčiau tai buvo lyg ir aišku, taip gyvenu. Ateina laikas ir ta frazė pradeda pykdyti,tai ką sako ta širdis, kaip jos klausytis ir t.t. Ir supranti, kad gyvenai gerai, džiaugsmingai. Tai kas atsitiko. Kas aš esu, esu ta pati, bet kažkas pasikeitė, kas..? Mokymai, ieškojimai... Viskas puiku . Laikas parodo, kad dar negirdi ką sako širdis. Užsiregistravus į šiuos mokymus, vilkinau laiką dėl prisijungimo. Suprantu, kad man gera kai kažkas veda, liepia tą ir tą valandą prisijungti... O kai reikia pačiai, daryti niekieno neraginama- tai galima atidėlioti rytoj, poryt, o pasiteisinimų visada randi. Atėjo šiuo metu dar vienas atsakymas- samoningumas, kitoks jo supratimas. Pradedu savo samoningą kelionę į save, su pačiu brangiausiu žmogum- savim. dėkoju.

Skaityti mažiau
5 žvaigždučių įvertinimas

Dėkinga

Kristina Cibulskė

Programa lėtai ir užtikrintai veda į šviesą ramybę, savęs priėmimą, meilę sau, sąmoningumą. Jaučiu,kad gyvenimas keičiasi, atsiranda drąsos, gyvenimo džiaugsmo,kurio nelabai pažinojau, tirpsta neigiamų emocijų perteklius, užmiegu rami, ateina nauj...

Skaityti daugiau

Programa lėtai ir užtikrintai veda į šviesą ramybę, savęs priėmimą, meilę sau, sąmoningumą. Jaučiu,kad gyvenimas keičiasi, atsiranda drąsos, gyvenimo džiaugsmo,kurio nelabai pažinojau, tirpsta neigiamų emocijų perteklius, užmiegu rami, ateina nauji ramūs sprendimai, paremti norais, o ne baime... Tiesiog esu sužavėta. Vizijos užduotis išvis nereali ir labai naudinga bus visus metus į priekį. Ši programa keičia mane ir mano gyvenimą.

Skaityti mažiau
5 žvaigždučių įvertinimas

Kursai įdomus, informatyvus, praktiški, norisi tęsti. Rekomenduoju visoms, būtinai

Adele Laurinaitiene

O dabar laikas pradėti nepamirštamą KELIONĘ Į SAVE. Mėgaukis kiekvienu jos etapu!