Ar aptinki save, vis dar sugrįžtančią į vidinę kontrolę, įtampą ar reikalavimą iš savęs bei kitų?

Atėjo laikas jausti daugiau tikėjimo savo vidine galia, savo širdimi, nuojauta ir pačia savimi!

Esi kviečiama pasinaudoti ypatinga galimybe (per)kurti savo gyvenimą galingame vasaros saulėgrįžos portale, kartu su rezonanse vibruojančia bendraminčių grupe bei Leonora Be You aktyvizacijomis! 

Šiame praktiniame susitikime ir pasiruošime mistiškai vidurvasario šventei PRAKTIŠKAI atsakysime į klausimus:

 • Kaip PASITIKĖTI gamta, visata, pačiu gyvenimu ir žinoma SAVIMI?
 • Kaip švęsti svarbius gamtoje energetinius pokyčius ir pritaikyti juos savo kasdienybėje?
 • Kaip atlikti vidurvasario ritualą įprasminant gamtos simbolius ir senovės išmintį?


Kuo ypatingas šis laikas?

 Metuose gamta yra įgalinta 4 kosminiais portalais: žiemos ir vasaros saulėgrįžomis bei rudens ir pavasario lygiadieniais. Šie ypatingi portalai, sukuria žymiai plonensį sluoksnį tarp kosminio ir žemiško pasaulių, kurių metu žmogaus sąmonė turi šimteriopai didesnes magnetiniam lauke energetines apsukas. Šiuo laikotarpiu tampame žymiai jautresni gyvenimo įvykiams, vidiniams patyrimams ar išorinėms aplinkybėms. Šiuos portalus nuo senų senovės Egipto išminčiai, taip pat ir mūsų protėviai pagonys šventė per ritualus ir (per)KURDAVO savo ir kolektyvinius pasaulius. Tam, kad šiame portale, tavo norai įgautų materializuojančią apimtį, svarbu būti kiek galima harmonizuotoje bei rezonanse aktyvizuotoje erdvėje. Ne veltui, ritualai buvo viena iš galingų apeigų išlikusių iki šių dienų. Tam, kad tavo mintys, norai ir veiksmai įgautų realizuojančią prasmę, Leonora - Luna ir visa NOW BE YOU komanda, ruošia Tau ir visoms bendramintėms bendrą erdvę, į kurią esi kviečiama prisijungti ir TU. 

Šio susitikimo metu per specialų senovės ritualą būsi vedama prie savo aukščiausios laiko juostos ir pajusi kūrėjos galią savyje.


Po interaktyvaus susitikimo, kuris vyks gyvoje transliacijoje birželio 20 d. 20:20 val. Lietuvos laiku gausite susitikimo įrašą video bei audio formatu (prieinamus neribotą laiką!), taip pat ritualo instrukciją, kurią galėsite atlikti ypatingomis savo gyvenime datomis.

Šiame galingame portale Tu:

 • Stiprinsi savo vidinę galią ir nuojautą

 • Bendraminčių rate patirsi proto kontrolės paleidimą be pastangų

 • Aktyvizuosi pasitikėjimo energiją

 • Pateksi į vidinės ramybės, palaikymo ir stiprios savivertės erdvę SOMA kvėpavimo ir įgalinančios meditacijos pagalba

 • Išsineši su savimi širdies atvėrimo praktiką ir norimo gyvenimo magnetizacijos ritualą

Programos turinys

 • 1

  Susitikimo video įrašas

  • Vasaros saulėgrįžos portalas 1 dalis

  • Vasaros saulėgrįžos portalas 2 dalis

 • 2

  Susitikimo audio įrašas

  • Vasaros saulėgrįžos ritualas su Leonora Be You 1 dalis

  • Vasaros saulėgrįžos ritualas su Leonora Be You 2 dalis

 • 3

  Vasaros saulėgrįžos SOMA kvėpavimo praktika

  • Vasaros saulėgrįžos SOMA kvėpavimo praktika

 • 4

  Ritualo instrukcija

  • Vasaros saulėgrįžos ritualo instrukcija

Programos vedlė

Leonora Be You

Leonora dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Daugiau apie Leonoros Be You darbą www.leonorabeyou.com Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti” - teigia aukščiausiosios Leonora Be You AŠ išminties kanalas vardu LUNA. LUNA - tai apimtinis išminties ir misterijos mokymų informacijos kanalas, kuris tiesiogiai budina žmogaus pasąmonės galias ir aktyvina Dievišką potencialą fiziniame gyvenime .

Investicija

Įrašas prieinamas neribotą laiką! Iškilus klausimams susisiekite: info@leonorabeyou.com