Kada jautei vidinę ramybę, lengvumą, malonumą ir tą tirpstantį burnoje gyvenimo skonį?!;)

Jei kažkur užsisukai bėgime, o trumpėjant dienoms norisi jaukumo ir meilės, kuria nuoširdžiai galėtum dalintis ir su kitais, tuomet kviečiu susitikti!

Šios praktikos skirtos moterims, norinčioms nerti giliau į savęs pažinimą per sensorikos ir seksualinės-gyvybinės energijos patyrimus. 

Moters prigimtis yra - duoti, gimdyti, maitinti… tačiau didžioji “išsibalansavimo” tema moters pasaulyje  yra nepraleidimas seksualinės energijos per savo kūną. To pasekoje, kyla nemeilė sau, vidinis bei išorinis apsileidimas, hormonų sutrikimai ar nervinės sistemos išbalansavimas..  tokią moterį aplinkiniai (o dažnai artimiausi šeimos nariai) gali pavadinti perdėtai jautria, pikta ar net ragana!  Bet tai tik priminimas Tau - pasisemti neišsemiamo gyvybinės energijos resurso neieškant meilės išorėje, bet ją randant savo viduje!


Šioje programoje TU išmoksi:

Tai programa gimusi iš realių situacijų ir klausimų

 • Kaip įvaldyti seksualinę-gyvybinę energiją savo kūne

 • Kaip aktyvizuoti gyvybinę energiją savyje nepriklausomai nuo antrosios pusės

 • Kaip naudoti sensorines paslaptis gydomiesiems procesams sau ir savo aplinkai

Mokymuose "Seksualinės energijos paslaptys":

 • MEDITACIJA

  Padėsianti sugrįžti į savo kūną, į savo vidų, nurimti ir pasijausti harmonijoje su savimi ir pasauliu.

 • ENERGETINĖS PRAKTIKOS

  Seksualinės-gyvybinės energijos valdymui savo šventykloje-kūne.

 • SUSITIKIMO ĮRAŠAI

  Susitikimo audio bei video įrašai išliks Tau praktikų kartojimui neribotą laiką!

Mokymus ves

Leonora Be You

Leonora dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Daugiau apie Leonoros Be You darbą www.leonorabeyou.com Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti” - teigia aukščiausiosios Leonora Be You AŠ išminties kanalas vardu LUNA. LUNA - tai apimtinis išminties ir misterijos mokymų informacijos kanalas, kuris tiesiogiai budina žmogaus pasąmonės galias ir aktyvina Dievišką potencialą fiziniame gyvenime .

Programos struktūra

 • 1

  Paskaita vyriškos ir moteriškos energijos balansas

  • Paskaita "Vyriškos ir moteriškos energijos balansas" video įrašas

  • Vyriška ir moteriška energijos (skaidrės)

  • Paskaita "Vyriškos ir moteriškos energijos balansas" audio įrašas

 • 2

  Meditacija

  • Leonora Be You balansuojanti nervinę sistemą ir energetinius centrus meditacija

 • 3

  Energetinės praktikos

  • Hormonus ir nervinę sistemą balansuojanti praktika

  • Valanti emocinį kūną ir gimdą aktyvizuojanti praktika

  • Praktika: gyvybinės energijos aktyvizacija

  • 3 praktikos gyvybinės energijos aktyvizavimui kūne

 • 4

  Integracija

  • Klausimų - atsakymų sesija su Leonora Be You

  • Praktikų integracija

Investicija

Jei nepavyksta prisijungti online rašyk mums info@leonorabeyou.com

 • €33,00

  Susitikimo vertė 111 Eur, ypatinga kaina kiekvienai norinčiai prisijungti moteriai tik 33 Eur!

  PRISIJUNGTI

Programos dalyvių atsiliepimai

“Ačiū už dievišką transliavimą. Būtinai naudosiu šiuos įrankius, be galo atliepia visa esatis. Jaučiasi kaip aktyvizavimas išjudino gyvybinę energiją ir visame kūne juda malonumo bangelės:)”

Simona P.

“Šios praktikos ateina pačiu laiku, nes dažnai atrodo, kad viską vertinutik racionaliai, bet man tai kartais nepatinka. Norisi tiesiog būti jautriai aplinkai, kitiems ir tiesiog gyvenimui:)”

Žydrė

“Leonora, esu dėkinga, kad tiek daug suteiki vidinės ramybės ir pasitikėjimo savimi💚 Esu labai dėkinga už šias žinias, ir klausau ir darau kasdien tiek kiek leidžia mano kūnas.💞🌹 Net nejaučiau protu, kad jis toks įsitempęs ir susikaustės 💚O praktikos tai stebuklas, daug atėjo aiškumo, daug atsakymu. Tad su daina į šviesų rytojų. Dėkoju už šią stebuklinga dovaną 🕊️🕊️💫”

Virginija

“Labai reikėjo šios informacijos. Energijos aktyvavimas įvyko puikiai. Dėkoju, džiaugsmo impulsas apėmė visas gyvenimo sritis.”

Jūratė G.

“Esu ramybės būsenoje, net sakyčiau meilės būsenoje, širdyje. Ačiū:)”

Lina M.

“Labai jautri praktika, pajaučiau saugumą, pasitikėjimą, malonumą. Man labai surezonavo energetinis apsivalymas po santykių, nuo streso ir nerimo. Nuostabu. Labai ačiū.”

Giedrė Š.

Prisijunk į moters energetikos išminties resursą mokymuoses mokymus "Seksualinės energijos paslaptys moters šventykloje - kūne"

Esame tam, kad prisimintume per išminties, meilės ir palaikymo kalbą, jog esame vertos jaustis gražios, vertinamos, mylimos ir mylėti iš nekintančios amžinos vidinės gausos būsenos 💫