Ką daryti kuomet kosminiai įvykiai diktuoja ypatingai magiškas datas bei astrologines konstaliacijas?

Jei jautiesi dažnai kitokia ar kitoks nei dauguma tave supančios aplinkos ir galbūt dažnai neatitinki tradicinių standartinių elgesio modelių.. vadinasi jau esi arba ruošiesi sugrįžti į VISATOS PILIEČIO gyvenimo amžiną tiesą. Kur įstatymai yra ne užrašyti - o pagrįsti gyvenimo “Karmos” (pamokų) ir “Dharmos” (dovanų) dėsniais.

Jei jau matai, jog nuo nieko nepabėgsi (nes bėgti galime tik nuo savęs) ir nieko neapgausi (nes apgauti gali tik save) - vadinasi Tu esi sąmoninga(s) ne tik gyvenimiškų, bet ir KOSMINIŲ ĮVYKIŲ dalimi.


Kas yra MANIFESTAVIMAS?

Kas yra TRAUKOS dėsnis ir kaip jis veikia?

Kas yra DVASIA?


Atsakymai į šiuos klausimus bei GYVENIMO KŪRĖJO PRAKTIKA, kurią gali naudoti ne tik energetiškai astralogijoje stipriais įvykiais bet ir kiekvieną dieną!

Šiame susitikime TU:

 • Sužinosi kodėl ir kam buvo naudojami ritualai senovės išminties bendruomenėse bei kam jie reikalingi šiandienos gyvenime?

 • Ne tik sužinosi bet ir praktiškai patirsi VISATOS ĮSTATYMUS ir kaip jie veikia Tavo kasdieninę realybę.

 • PATIRSI KŪRĖJO(s) galią savyje

 • Išsinešti 3 svarbias PRAKTIKAS, padėsiančias keisti senus įpročius, mintis bei veiksmus gyvenimo kasdienybėje

 • PASIRUOŠI astrologiniams įvykiams ir įgausi įrankius toliau savarankiškoms praktikoms

Programoje rasite:

 • 1

  Portalo 2022 02 22 aktyvizacija VIDEO įrašai

  • Energetinio portalo aktyvizacija 1 dalis

  • Energetinio portalo aktyvizacija 2 dalis: PRAKTIKA

  • Pasiruošimas 222222 portalui (skaidrės)

 • 2

  Energetinio portalo aktyvizacija AUDIO įrašai

  • Energetinio portalo aktyvizacija 1 dalis (audio įrašas)

  • Energetinio portalo aktyvizacija 2 dalis: PRAKTIKA (audio įrašas)

  • Luna 222222 aukščiausios laiko juostos aktyvizacija

Susitikimą ves:

Leonora Be You

Leonora dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Daugiau apie Leonoros Be You darbą www.leonorabeyou.com Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti” - teigia aukščiausiosios Leonora Be You AŠ išminties kanalas vardu LUNA. LUNA - tai apimtinis išminties ir misterijos mokymų informacijos kanalas, kuris tiesiogiai budina žmogaus pasąmonės galias ir aktyvina Dievišką potencialą fiziniame gyvenime .

Dalyvių atsiliepimai

“Jaučiuosi, kaip naujam kūne po praktikos. Iš pradžių susidarė daug ašarų ir leidau joms nuriedėti. Mačiau save būnant įsčiose ir tarsi vėl formavausi.”

Deimantė

“Perėjimas įvyko. Viskas sustojo, atsijungė...kai įsijungė...lyg viskas iš naujo prasidėjo...ačiū :)”

Benedikta

“Ramybė, pajautimas susijungimo su visata, energijos srautas, nuostabu! Širdingai ačiū:)”

Inga

“Dėkoju Jums, jaučiuosi labai ramiai, kūnas pailsėjęs, atsigavęs.”

Nora

Investicija

Jei nepavyksta prisijungti online rašyk mums info@leonorabeyou.com