Nori visuomet turėti energijos? Vargina emocinis valgymas? Kaip lengvai paleisti nereikalingus kilogramus nespaudžiant savęs? Kaip integruoti ir išlaikyti sveikos mitybos pokyčius savo kasdienybėje?

Jei susiduri su panašiais klausimais ar jauti, kad nori įnešti sveikesnių įpročių į savo kasdienybę - augalinis DETOX - tai kelionė kasdieniame gyvenime su lengvumu paleidžiant nereikalingus toksinus, stiprinant imunitetą augaline mityba, lavinant kūno intuiciją rinktis kas jam geriausia, maloniausia ir suteikia energijos veikti kiekvieną dieną.


Galbūt bandei laikytis dietų nuo kurių pavargai arba jauti, kad bet kokie ribojimai mityboje Tave stabdo nuo ilgalaikių pokyčių savo racione. 

Kaip atsirinkti, kas tinka Tau ir išlaikyti motyvaciją bei mėgautis procesu?


Esant bendraminčių grupėje pokyčių įgyvendinimas ir jiems reikalinga disciplina tampa maloniu ir neskausmingu procesu, sukuriant sveikos mitybos įpročius ir balansą.


Sezoniškas ir gydantis maistas auga visus metus, tad tavęs laukia augaliniai receptai įtraukiantys savo unikalumu iš Lietuvoje (ir ne tik) augančių produktų.

Kviečiu Tave į šią augalinės mitybos alchemijos kelionę jei nori:

 • Fiziškai bei emociškai PALENGVĖTI vasarą pasitinkant su naujos kokybės energija ir sveikais mitybos įpročiais

 • LENGVAI pereiti prie sveikos subalansuotos mitybos girdint savo kūną, o nesivaikant "madų"

 • išmokti augalinių receptų sau ir savo šeimai

 • IŠSIVALYTI savo kūną ir protą kartu su gyvu ir gydančiu maistu bei praktikomis ir pamiršti kas yra EMOCINIS VALGYMAS bei priekaištai sau,

Prisijunk į dviejų savaičių augalinės mitybos alchemijos kelionę kur tavęs laukia:

 • Gyvos ir INTERAKTYVIOS PASKAITOS paremtos ne tik mokslu ir asmeninėmis žiniomis, bet ir kasdienine daugiamete praktika dirbant su savimi ir sprendžiant žmonių sveikatos problemas.

 • GYVI VIDEO SUSITIKIMAI ir priminimai, kaip pasiekti ir išlaikyti sveikos mitybos balansą paleidžiant "blogus" mitybos įpročius.

 • DETALUS pilnavertės augalinės mitybos MENIU paremtas Hipokrato vertybėmis ir receptais. Kruopščiai parinktas produktų sąrašas su vietomis kur juos įsigyti ir GAMYBOS PAMOKOS.

 • Specialiai sudarytas klausimynas - DIENORAŠTIS kasdieniam palaikymui, savistabai ir saugiam psichologiniam komfortui.

 • UŽDARA Facebook GRUPĖ, kurioje kartu su bendraminčiais dalinsimės programos metu kylančiais klausimais, patyrimais ir pozityviomis emocijomis.

 • Visa KURSO INFORMACIJA tau bus pasiekiama NERIBOTĄ LAIKĄ internetinėje platformoje. Čia rasi video susitikimų įrašus, pamokas, meniu, patarimus, užduočių knygas ir procesui palaikyti specialiai sukurtas meditacijas.

 • Vedimas "už rankos" mitybos pokyčių kelionėje, palaikymas, atskaitomybė ir atsakymai į visus Tavo klausimus. Ilgalaikiai rezultatai.

Sveiko gyvenimo būdo įpročius formuojanti augalinės mitybos programa su Vytautu Vaičaičiu

 • Žinios ir PRAKTIKA

  Programoje Tave lydės ne tik mokslu pagrįsta naujausia, ne visur prieinama (ir net CENZŪRUOJAMA!) informacija, daugiametė praktika dirbant su žmonėmis, bet ir kasdienis palaikymas stiprinant tavo fizinį bei emocinį imunitetą.

 • Kasdieniai priminimai

  Vytautas ves Tave žingsnis po žingsnio geresnės savijautos link. Kartu gaminsime sveiką maistą, mokysimės imuniteto stiprinimo paslapčių, priminsime bei padėsime laikytis Tavo iškeltų tikslų.

 • Detalus pilnavertės mitybos meniu

  Už Tave viskas pagalvota!:) Gausite sveikos augalinės mitybos meniu, produktų sąrašą, vietų kur įsigyti reikiamus produktus rekomendacijas bei Vytauto gamybos pamokas gyvai bei jų įrašus. Net jei jau ir dalyvavai programoje meniu visuomet NAUJAS!;)

 • DETOX kūnui ir sielai

  Formuosime naujus sveikos gyvensenos įpročius: kviesime Tave išbandyti atsisakyti kavos, cukraus, gyvulinės kilmės produktų bei gliuteno (arba sumažinti jų kiekį), taip pat pailsėti nuo technologijų (bent kartą per savaitę;)

 • Gyvas bendravimas

  Net 3 gyvi susitikimai internetu (per Zoom programėlę) bei KASDIENIAI priminimai Facebook grupėje, kurių metu realiai gaminsime bei kartu gausi atsakymus į savo klausimus. Numatytos ilgesnių susitikimų balandžio 18, 24, 30 d..

 • Susitikimų įrašai + receptų video pamokos

  Receptų video įrašai, visų susitikimų video bei audio įrašai kartojimui namuose Tau patogiu metu. BONUS - meditacijos įrašas!

Programos vedlys

Augalinės mitybos praktikas, mokosi Hipokrato Institute (JAV)

Vytautas Vaičaitis

Intuityvios mitybos praktikas, Hipokrato pasekėjas, sąmoningos Be You virtuvės šefas. Prieš 6 metus Vytautas prie BE YOU mokymų programų kūrimo prisijungė kaip maisto alchemikas. Studijuojantis Hipokrato Institute (JAV) įgytas žinias praktiškai taiko kasdien. Pasak Vytauto, mūsų kūnas viską žino ir įsiklausius galima rasti kiekvienam tinkamą mitybą bei išgydyti visas įmanomas ligas. "Gyvą maistą, vieną svarbiausių žmogaus gydomųjų energijos šaltinių, sąmoningai rinktis stengiuosi kiekvieną dieną. Intuityviai jaučiu, kad maisto produktais reikia domėtis, daugelį metų apie juos intuityviai ieškau informacijos, kasdien virtuveje sužinau ką nors naujo. Maistas yra pats geriausias mūsų vaistas, o mūsų kūnas yra pats geriausias daktaras." Prisijunkite prie BE YOU virtuvės grupės Facebook: https://www.facebook.com/groups/beyouvirtuve

Investicija į savo brangiausią turtą - sveikatą

Prisijungimas į programą gyvai bei įrašai liekantys visam gyvenimui!;)

DOVANOS programos dalyvėms!

 • Integravimo sesija

  Vertė 111 Eur.

  Papildoma grupinė sesija su Vytautu po programos žinių ir praktikos integracijai, kiekvienos dalyvės progreso aptarimui, atsakymams į iškilusius klausimus

 • Augalinės mitybos alchemijos kursas

  111 Eur

  Gausite priėjimą prie augalinės mitybos alchemijos kurso, kuriame rasi "sukramtytą" informaciją augalinės mitybos integracijai bei lengvus, greitus, skanius ir spalvingus receptus!

Programos dalyvių atsiliepimai:

“Noriu padėkoti už nuostabią programą, kurią vis kartoju ir kartoju. Kasdien vis įsijungiu, perklausau po meditaciją, pasigaminu kokį patiekalą, peržiūriu įrašus. Likau įkvėpta tobulėti, ieškoti, gyventi pagal tas paprastas tiesas. Patiekalai Vytauto labai nuostabus. Esu bandžiusi 5 dienų žaliavalgystės programą, tai nelabai patiko, skonis nuvylė, todėl buvau nusiteikusi skeptiškai ir šį kartą, tačiau Vytauto receptai, kuriuos išbandžiau maloniai nustebino.”

Vigilija

“Ši programa - be galo nuostabus įrankis įžiebti pokyčius kasdieniame gyvenime. Nuolatinis palaikymas ir priminimas apie tai, kaip rūpintis savo kūnu, buvo neįkainojama pagalba keičiant įpročius. Vytauto nuoširdumas ir rūpestingumas tik pridėjo programai dar daugiau šviesos ir unikalumo. Prie viso to - daug puikių idėjų ir naujų receptų kokybiškam gyvenimui! Vytautas ir jo programa tavo kūną keičia iš vidaus ir su meile. Kiekvieną kartą esu įkvėpta įsiklausyti, pažinti ir dar labiau rūpintis savo fiziniu kūnu. Dėmesys asmeninėms situacijoms ir klausimams padeda integruoti žinias į kasdienį gyvenimą ir suteikia pagreitį tobulinti mitybą kasdien. Esu programoje nuo pat pradžių ir kiekvienąkart vis atrandu kažką nauja, tai ko reikia mano kūnui būtent tuo metu. Vytauto energija ir meilė maistui tikrai užburia. Gera turėti tokį įkvėpimą šalia. :)Didelis ačiū! ”

Neringa

“Ši programa pakeitė pano požiurį apie mitybą. Supratau, jog valgant neriebų maistą, tampi netik pasisotinęs, bet ir daug energingesnis. Aš manau, jog Jūs programą paruošiate nuostabiai. Kaskart papildote naujais stiprinančiais sveikatą gėrimais, patiekalais. Man labai viskas patiko programoje.”

Genovaitė

“Labai patiko Vytauto paskaita! Tiek daug naujų dalykų sužinojau: enzimai, virškinimas... Sutinku, kad lengviausias pokytis yra įsiklausant į kūną ir leidžiant jam valgyti tai, ką jis nori. Kuo daugiau sau leidžiu, tuo mažiau noriu nekokybiško maisto.”

Lina

“Ši programa buvo kaip niekad laiku. Su pasimėgavimu ir dar didesniu sąmoningumu integravau praktikas į savo šeimą. Kiekvieną kartą be galo daug pasisemiu. Dėkingumas begalinis:)”

Ugnė

“Su Vytauto “kulinarine kūryba” esu pažįstama trejus metus. Matau ir žaviuosi kaip jis auga ir “noksta” savo srityje. Kiekvienas susitikimas atneša vis naujų ir naujų žinių, draugystės pojūčio tarp kūno ir maisto. Kosmiškai švelni Vytauto energija, nepalieka abejonių….😘. Augalinės mitybos alchemijos kursas, pagaliau mane atvedė į auglinę mitybą. Dabar palangės nusėtos daigais, geriu dilgėlių, kiaulpienių ir kitų žolelių kokteilius. “Mėsytė” ir dešrytė net nebetraukia. Tikrai matau skirtumą kaip jaučiausi prieš programą ir po:) Be galo dėkinga už tavo dalijimąsi💜 Tavo šviesa sklinda plačiai 🥰”

Giedrė

“Kiek vitaminų! Ačiū Vytautai aš iki šiol negaliu atsidžiaugti tavo mitybos alchemijos kursais 🥰 kiek nauju pokyčių atsirado mano mityboje ❤️”

Viktorija

“Ačiū Tau, Vytautai, už tavo nuostabias, įdomias, naudingas, laukiamas idėjas, žinias ir receptus. Naudoju kiekvieną dieną savo daigintas sėklytes ir su begaliniu dėkingumu galvoju apie Tave. Ačiū kad esi ir daliniesi su mumis savo žiniomis !!!”

Reda

“Dėkoju Vytautai už super Detox savaitę (ir kitas ☺️) tikrąjį iššūkį ir džiaugiuosi savimi, kad leidausi į tai..nukrypimas kava be kofeino!😉..savijauta puiki, lengvumas. Galėčiau dar tęsti. Dedu į savo šaldytuvą gėrybių, bet ryt lengvai pradėsiu gyventi be didelių apribojimų, bet su įsiklausymu ko aš noriu✨❣️”

Vaiva

Iki pavasario DETOX starto liko:

 • 00Dienos
 • 00Valandos
 • 00Minutės
 • 00Sekundės