Sveika,

Tikiu, kad Tu, kaip ir mes kartais jautiesi nesuprasta, nerealizuojanti savęs, pritrūksti pasitikėjimo savimi, lygini save su kitais, nesidžiaugi tuo, ką matai veidrodyje ar jauti, kad tavo potencialas daug didesnis.

Pasauliui reikia Tavo šviesos, atviros širdies ir nuoširdaus veikimo dėl savęs ir dėl kitų.

Galbūt tau reikia tik trupučio daugiau drąsos, švelnaus pastūmėjimo, struktūros, praktikos, disciplinos bei laiko sau?

Dauguma prasidėjus naujiems metams pasitinkame juos su dideliais tikslais sau, naujais užmojais ir idėjomis... kurios, deja, jau po kelių savaičių daugiau nei 80 proc. žmonių būna pamirštos arba taip ir lieka tik ant popieriaus lapo..

Taip dažniausiai atsitinka dėl kelių priežasčių:

- norime ne to, kas ateina iš vidinio resurso, o to, ką diktuoja aplinka (t.y. norime ne savo norų!)

- nežinome, kaip tuos norus įgyvendinti

- pritrūkstame motyvacijos ir palaikymo

- neturime atskaitomybės

Mentorystės programa jau trečius metus vykstanti 6 mėnesių "kelionė" kartu su Tavo pokyčių mentorėmis kartu per 3 pasaulius: VIDINĮ/DVASINĮ (tavo ryšį su savimi ir gilesnį savęs pažinimą), ASMENINĮ (tavo santykius, gyvenimo būdą) ir SOCIALINĮ (tavo karjeros ir verslo iššūkius).

Ir visa tai niekur neatsitraukiant, neišvažiuojant iš namų, žingsnis po žingsnio vedant Tave ir palaikant šioje kelionėje.

JEI:

bent vienas iš šių teiginių yra artimas Tau - susipažinkime!

 • nori vidinės RAMYBĖS jausmo, stiprios intuicijos ir didesnio PASITIKĖJIMO SAVIMI, nes žinai, kad gali daug daugiau

 • nori investuoti į kokybiškesnius SANTYKIUS: sustiprinti ryšį su savimi, savo partneriu, artimaisiais ir kolegomis

 • bandai nuveikti 100 darbų iš savo sąrašo ir kartais jautiesi „pametusi save„, o iki svajonių projekto taip ir "neprieina rankos", nes trūksta PALAIKYMO ir ATSKAITOMYBĖS

 • ruošiesi naujam KARJEROS šuoliui samdomam darbe ar nori auginti savo verslą

 • Tau ateina prasmės, PAŠAUKIMO, egzistencijos klausimai ir nori saugios palaikančios BENDRAMINČIŲ erdvės augimui

6 mėnesių BE YOU mentorystės programoje

 • Pasitikėjimo auginimas

  Mes žinome, kad gali daugiau! Didžiausias mūsų "priešas" gyventi svajonių gyvenimą yra nepasitikėjimas savimi. Žingsnis po žingsnio auginsime jį kartu per praktikas, meditacijas ir bendrus iššūkius.

 • Veikiantys praktiniai įrankiai

  Video susitikimų įrašai, meditacijos, namų darbai, atskaitomybės partnerės, tikslų išsigryninimas, nuolatinis bendravimas uždaroje grupėje.

 • Bendraminčių palaikymas

  Individualūs ir grupiniai susitikimai sąmoningų moterų grupėje, kurioje gimsta ne tik naujos draugystės bet ir nauji verslo projektai.

 • Savirealizacijos kelias

  Unikalus savo pašaukimo radimas ir savo autentiško talento išgryninimas apjungiant savo moterišką intuiciją ir mentalinę energiją.

BE YOU mentorystės programos dalyvių atsiliepimai

“Mentorystės kelionė buvo labai įdomi. Sutikau daug įdomių moterų, pažinau žodį seserija. Užsibrėžiau planuotai neplanuotus tikslus. Tapau savo gyvenimo šeimininke. Numečiau 40 kilogramų. Pradėjau medituoti, gyventi sveikai, džiaugtis, šypsotis.”

Lina

“Mentorystė sudėjo "spyrius į užpakalį":) Daug ką žinai, bet nedarai nuolatos, tai čia padėjo analizuoti viską ir jausti. Kvėpavimo praktikos leidžia, bet kurioje situacijoje sustoti, nurimti, pasižiūrėti į situaciją iš šono. Atsirado daugiau ramumo, aiškumo, vidinis žinojimas. Atsirado daug pozityvių impulsų, natūraliai ateina mažiausio pasipriešinimo taškas. Labai gera, labai paaugom, labai nuostabus moterų ratas.”

Jovita

“Mentorystės programa man davė drąsos prisiimti atsakomybę už savo svajonę ir ją pildyti nesvarbu kokiomis nepatogiomis sąlygomis. Man davė šviesą atsikelti beveik kiekvieną rytą su ta mintimi kodėl aš atsikėliau, kodėl esu čia ir ką dėl to žadu padaryti. Man davė saugią erdvę, kurioje galėjau išleisti auką, atverti kritikės kaukę ir būti priimta tokia kokia esu tą akimirką. Tai erdvė, kurioje mes visos neturėjome asmeniškumų, jautėmės išklausyta viena kitos, palaikoma…Davė veidrodžius, kurie atspindėjo mano baimes, vidinius kampelius ir pasipriešinimus, o taip pat ir socialinėje erdvėje svarbius aspektus kaip pildyti savo norą.”

Živilė

“Mentorystė mane atvedė į didesnį savęs supratimą, tapau daug pastabesnė savo mintims, jausmams, veiksmams. Išmokau geriau suprasti kitus ir nesusitapatinti, atskirti kas mano, o kas ne, kur veikti, o kur tiesiog pastebėti. Programa pagelbėjo sustiprinti man svarbius santykius ir atsijot, kas netikra. Jaučiuosi labiau pasitikinti savimi ir kūrybingesnė. Kelionė prasideda su daug stipresniu AŠ. Labai džiaugiuosi, kad prisijungiau. ”

Eglė

“Programa davė naujų žinių ir praktinių patarimų apie gyvenimą tiek socialiniame, asmeniniame bei intymiame (savo) pasaulyje, nes visi jie tiek mane tiek kiekvieną iš mūsų supa bei esame to dalis. Rekomenduočiau šią programą visiems, kurie nori pokyčių gyvenime ir tiems, kurie nori pagerinti ar kitu kampu su profesionalų pagalba peržiūrėti savo gyvenimą ir kur jis veda. Tai atkaklumo, tikėjimo ir ryžto ugdymo programa. Dabar aš galiu visiems pasakyti tai, ką iš tikrųjų noriu pasakyti, be baimės sakyti “NE” tiek darbe, tiek santykiuose su artimaisiais bei savimi.”

Vydmantė

“Pasijutau, kad esu ne viena su tomis pačiomis problemomis, mintimis, atradimais ir praradimais. Mentorystė man davė pasitikėjimą savimi ir visata, išmokau, žiūrėti į save kaip į kūrėją, supratau kad ir tik aš atsakinga už savo gyvenimą ir supratau, kad tai kas vyksta, vyksta dėl kažkokios priežasties. Išmokau žaisti gyvenimą.”

Violeta

“Dalyvavimas Be You mentorystės programoje buvo magiškas ir įdomus mažų mažiausiai…Turėjau nemažai žinių, bet tikslų pasiekimui trūko dar kažko (laiko planavimo, tikslų peržiūrėjimo periodiškai, kontrolės). Todėl ir užsiregistravau į šią programą. Tikrai gavau tai, ko reikėjo taip pat naujų praktikų ir kitų naudingų žinių bei naujų pažinčių. ”

Audronė

“Man ši programa davė vidinę ramybę ir pasitikėjimą Visata ir savimi. Taip pat davė BENDRYSTĘ. Ryšį su kitomis dalyvėmis ir galimybę „atsiveidrodžiuoti“. Ir, žinoma, gausybę praktikų, kurias galėjau išbandyt, įtvirtint, ir pasidalint (kas labai svarbu) „feedbacku“ su kitomis dalyvėmis.”

Ieva

“Ši programa suteikia palaikymą, einant savęs tobulinimo keliu. Ji kaip užnugaris, nors žinai, kad nesi vienas, bet fizinis buvimas, bendras ratas, sustiprina, pastūmėjo judėti toliau. Ši programa davė žinių ir nurodė galimybes, kaip ir ką gali daryti. Pabūti tarp bendraminčių man yra svarbu.”

Gintė

“Širdis tiesiog džiaugiasi. Jaučiuosi kaip pripildytas indas, pripildytas kažko gero. Iš tos pilnatvės priimu sprendimus ir darau veiksmus. Didžiausias atradimas yra meditacijos tyloje, anksčiau net negalėjau įsivaizduoti. Tai geriausias savęs girdėjimas, sprendimų priėmimas. Darbinėse situacijose išmokau pasakyti ne, darbdaviai puikiai sutiko su sąlygomis, anksčiau to niekada nebuvo. Iš pilnatvės keitėsi santykiai ir šeimoje. Visi pokyčiai susidėlioja labai lengvai be mano pasakymų, džiaugiuosi savo mokėjimu save vertinti. Mylint save visos kitos situacijos ateina natūraliai.”

Daiva

Programos mentorės

BE YOU programos mentorės

Mentorystės programa "Gyvenimo profesionalė"

Leonora  – asmeninių pokyčių vedlė, praktinė psichologė, pagrindinė BE YOU filosofijos įkvėpėja daugiau nei 10 metų besigilinanti į žmogaus potencialo ribas ir jų plėtimą. Leonora jau 7 metus veda patyriminius mokymus moterims Lietuvoje ir užsienyje, yra knygos „Sielos aritmetika“ autorė, meditacijų gidė. Leonora programoje bus Tavo dvasinio, nematomo, „neapčiuopiamo“ pasaulio gidas.Ieva -  tarptautinėse organizacijose Baltijos šalyse ir Ispanijoje daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbanti Ieva rūpinasi, kad kiekvienas žmogus rastų sau tinkamiausią vietą organizacijoje, kur galėtų maksimaliai panaudoti ir toliau skleisti turimus talentus; turėtų ugdymo planą bei nuolatos tobulėtų ir augtų gaudamas atgalinį ryšį, bei savo vadovo, mentoriaus ir/ar koučerio pagalbą. Šalia darbo didelėse organizacijose Ieva save atskleidžia per vedamus sąmoningo judesio bei spontaniško šokio seminarus, juos papildydama tantros praktikomis. Eglė – BE YOU projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė. Dirbusi tarptautinėse organizacijose pardavimų, marketingo, socialinės atsakomybės srityse bei kaip prekės ženklo vadovė. Jau ne vienerius metus Eglė savo gyvenime turi ne vieną mentorių ir dirba kartu su B1G1 pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paul Dunn bei futuristo Roger James Hamilton programomis. Mane tiesiog „veža“ noras, kad kiekvienas atrastų savo unikalų talentą, susikurtų prasmingą veiklą iš to ir galėtų gyventi įdomų bei turtingą visomis prasmėmis gyvenimą.  

Mentorystės programos paketai

Visuose mentorystės programos paketuose įeina:

 • 10 grupinių sesijų, vedamų gyvai, privačioje online grupėje

 • 2 individualūs susitikimai su Ieva tikslų išsigryninimui ir progresui matuoti

 • prisijungimas prie online platformos (susitikimų įrašai visam gyvenimui!) ir uždara Facebook grupė

 • atskaitomybės partnerė

 • narystė BE YOU klube ir specialios nuolaidos

 • pakvietimas į BE YOU vasaros šventę

 • profesionalūs meditacijų įrašais

 • sveikos mitybos įpročių paskaita, patarimai ir receptų knyga

 • programos sertifikatas

 • galimybė prisidėti prie pagalbos sunkiai besiverčiančioms moterims

BE YOU mentorystės programos paketai

Pasirink tinkamiausią Tau

 • Paketas GROW

  Visa tai, kas išvardinta aukščiau. 50 EUR nuolaida „Kelionė į Save“ pirmos pakopos mokymams Ibisoje metų laikotarpyje, bei kitos nuolaidos Be You programoms (nuolaidos nesumuojamos ir neperkeliamos)

 • Paketas FLOW

  Viskas, kas įeina į paketą "GROW". Papildomai 6 individualūs susitikimai su programos mentorėmis tavo turimiems klausimams spręsti. 100 Eur nuolaida mokymams "Kelionė į save". 2 pakvietimai į BE YOU vasaros šventę.

 • Paketas BLOSSOM

  Viskas, kas įeina į paketą "GLOW". Papildomai neribotas individualių susitikimų skaičius su programos mentorėmis. 150 Eur nuolaida mokymams "Kelionė į save". 3 pakvietimai į BE YOU vasaros šventę. Individuali mitybos konsultacija su Vytautau Vaičaičiu. Online programa "Kelionė į save".

 • Paketo GROW investicija:

  BE YOU klubo narėms 1055 EUR + PVM, ne BE YOU klubo narėms 1255 EUR + PVM

 • Paketo FLOW investicija:

  BE YOU klubo narėms 1555 EUR + PVM, ne BE YOU klubo narėms 1755 EUR + PVM

 • Paketo BLOSSOM investicija:

  BE YOU klubo narėms 2255 EUR + PVM, ne BE YOU klubo narėms 2455 EUR + PVM

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

 • Ar yra numatyti tikslūs susitikimo laikai?

  Taip. Susitiksime trečiadieniais 20val. Lietuvos laiku: sausio 15 d., 22 d., vasario 5 d, 19 d. kovo 4 d., 18 d., balandžio 1 d., 15 d., gegužės 6 d., 20 d., birželio 3 d., 17 d. detalus susitikimų laikas bus patikslintas užsiregistravusioms.

 • Kas jei negalėsiu dalyvauti nurodytu laiku?

  Net jei ir nedalyvausi online susitikimuose gyvai, visi susitikimų įrašai, meditacijos, namų darbai ir papildoma medžiaga bus talpina online platformoje prie kurios prisijungimą turėsi neribotą laiką!

 • Ar yra galimybė programoje dalyvauti išsimokėtinai?

  Taip galite sumokėti už programą iš karto arba mokėti lygiomis dalimis išskaidant per 6 mėnesius. Dėl individualaus mokėjimo plano kreipkitės info@leonorabeyou.com

 • Ką daryti jei noriu prisijungti?

  Puiku! Lauksime Tavęs užpildant registracijos formą čia: http://www.leonorabeyou.com/mentoryste/ ir tuomet susisieksime su Tavimi dėl individualaus pokalbio pažiūrėti ar mūsų lūkesčiai atitinka:)

 • Ką daryti jei neapsisprendžiu kurį paketą rinktis arba turiu papildomų klausimų?

  Rezervuok individualų susitikimą šiame puslapyje žemiau arba čia: https://go.oncehub.com/ieva arba rašyk el.paštu info@leonorabeyou.com ir su Tavimi susisieksime.

 • Ar yra nustatytos programos temos?

  Preliminarios temas ir išsamesnę informaciją apie programos eigą rasi čia: http://www.leonorabeyou.com/mentoryste/ , tačiau temas diktuosite Jūs kartu su savo užduodamais klausimais ir situacijomis.

Prisiimk atsakomybę už savo svajonių gyvenimą!

Nori prisijungti prie mentorystės programos? Turi papildomų klausimų?

 • 00Dienos
 • 00Valandos
 • 00Minutės
 • 00Sekundės