KAIP IŠLIKTI SAUGIAI SAVO LAISVĖJE, PASITIKĖTI SAVIMI IR SUSIGRĄŽINTI SAVO GALIĄ GYVENIMO IŠŠŪKIŲ KELIONĖJE

Jei jauti jog esi pasiruošusi sugrįžti į save, iš besikartojančio šeimos, visuomenės bei asmeninių įvykių rato, esi kviečiama patirti “Luna išminties ir misterijos” mokyklos magiją, savo asmeniniame gyvenime . Tai praktinis sąmonės plėtimo informacijos srautas ir meditacja, aktyvizuojanti daugiaapimtinį savęs suvokimą. Šiame Leonoros-Lunos informaciniame sraute integruota išmintis, padės Tau išgyventi platesnį pasaulio suvokimą ir apčiuopiamai patirti sąjungą su savo resursu. Tam, kad į savo dabarties momentą, nelaukiant “geresnės ateities”, galėtum integruoti bei sąmoningai kurti gilesnį pasitikėjimo ir saugumo jausmą sau ir savo artimiesiems.

Šioje "daugiadimensinės AŠ" programoje Tavęs laukia:

 • Praktika, kaip sąmoningai prisijungti ir naudoti savo asmeninį energijos resursą, tam, kad laisvė ir vidinė nepriklausomybė augtų tavo gyvenime

 • Praktinės įžvalgos, auginant savo autentiškumą ir pasitikėjimą savimi, tam, kad nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių mokėtum išlikti vidinėje ramybėje ir laisvėje rinktis

 • Energetinė praktinė meditacija, atidaranti portalus į senovės Egipto išminčių galingą praktiką, padėsiančią Tau saugiai keliauti per apimtinę savęs būtį, taip kuriant savo kasdieniame gyvenime naujas galimybes ir išorines realybes

Programos turinys

 • 1

  VIDEO PASKAITA-TRANSMISIJA

  • Video paskaita - transmisija DAUGIADIMENSINIO PASAULIO PAŽINIMAS SAVYJE: Aš - suvereni BŪTIS

 • 2

  AUDIO PASKAITA-TRANSMISIJA

  • Paskaitos-transmisijos DAUGIADIMENSINIO PASAULIO PAŽINIMAS SAVYJE: Aš - suvereni BŪTIS audio įrašas

 • 3

  MEDITACIJA

  • Meditacija (video) DAUGIADIMENSINIO PASAULIO PAŽINIMAS SAVYJE: Aš - suvereni BŪTIS

  • Meditacija DAUGIADIMENSINIO PASAULIO PAŽINIMAS SAVYJE: Aš - suvereni BŪTIS

  • Leonora Be You meditacija "Aš ESU"

Gydomąsias šviesos vibracijas aktyvuojanti autentiškumo holograma – “AŠ ESU” Mandala

Norėdama įsigyti tik mandalą rašykite [email protected]

Ši daugiafunkcinė Mandala skirta: • Apsaugoti erdves • Valyti papuošalus • Krauti pozityviomis vibracijomis vandenį • Aktyvizuoti sakralią Tavo vietą, bet kur, kur esi.
Autentiškumo holograma AŠ ESU

Investicija

Tik iki 11 18 kursas bei autentiškumo mandala "AŠ ESU" sutaupant ir su nemokamu siuntimu Lietuvoje!

Dalyvių atsiliepimai apie susitikimus su Luna

“Ačiū☺🙏Labai energetiškai stiprūs, gilūs, dvasingi mokymai, kurių ilgai ieškojau, tik neįsivaizdavau, kad jie bus paruošti tokiu patogiu naudoti formatu. Nuostabu, kad nereikia šių žinių ieškoti Himalajų kalnuose, Šventyklose ar miškuose pas šamanus. Visą informaciją gauni neišėjas iš namų. Tai tiesiog stebuklas!☺ AČIŪ už tai Lunai, Leonorai ir visai be you komandai!🙏❤”

Jurgita

“Ką man davė ir duoda Lunos mokyklą? Pagarbą ir atidumą sau ir aplinkai.. Priimt visa kas vyksta su pagarba, nekeičiant kito žmogaus, nemokinant, o perkuriant kas nepatinka, kas ne mano.. Perkuriant ir padėkojant.. Mylint.. Atsirado noras išsakyti kas ne taip, kas skaudina.. Viskas vyksta lengvai..Nuostabi būsena.. 12 valandos pozicija.. Nebe švytuoklė ir ne vertinimas.. Tai pats geriausias dalykas, kuris man nutiko paskutinius 4 metus.. Nuostabi saugi erdvė.. Ir ta pozicija, kai tu nesi nei už, nei prieš.. Man tai kažkas tokio... Priimi visus.. Ir dar ką pastebėjau, kad mano jėgos, šviesos, atvirumo reikia daugeliui moterų.. Jų akys nušvinta, kada pradedu dalintis savo istorija.. Savo kelio istorija, ten kur buvau ir kur ESU dabar.. Kaip viską galima padaryt greitai ir neskaudžiai, einant tiesiu kelių, turint apsaugą, palaikymą, supratimą ir saugumą... Svarbiausia pasitikėti, tikėti ir nebijoti..”

Lina

“Po meditacijos jaučiuosi kaip grįžusi iš gilaus, ramaus miego. Taip saugu ir gera buvo. Programa su Luna man suteikė daug žinių apie gyvenimą plačiąja prasme. Tai man padėjo pažvelgti į tam tikras situacijas su supratimu ir aiškumu kodėl taip vyksta/nevyksta. Suteikė man palaikymą kai jo labiausiai reikėjo, suteikė energijos ir motyvacijos judėti į priekį, gyventi iš savo autentiškosios AŠ, siekti savo aukščiausiojo potencialo, tikėti savimi ir pasitikėti visata. Jaučiuosi lyg gavau gyvenimo instrukciją ir žinias kaip ja naudotis. Ir žinoma meditacijos!!! Praktikuoju jas kiekvieną dieną, kurios man padeda susijungti su savo aukštesniąja aš ir išlikti savo kelyje. Kosminė programa, atverianti duris į dar mažai kam atrastus pasaulius. Pasaulius už tavo proto ribų. Tai galimybių programa leidžianti tau transformuotis ir keisti viską taip kaip tu nori. ”

Gita

“Nerealiai nuostabi programa! Ne tik nuostabi programa apie save, savęs suvokimą, aplinkinį pasaulį, bet ir nuostabi seserija, kurioje drąsiai dalinamės imtymiausiais dalykais ir visada gauname supratimą ir palaikymą. Labai ačiū Lūnai už šią nuostabią programą💓 Pirmus du mėnesius buvo sunku, nes išeidinėjo mano senoji versija ir tai, kas sena atliekama ir nebetarnauja. Bet, kad ir kaip būvo sunku, visada atsimindavau, kad viskas man tik į gera, kad tai egzaminai🤔❤. O trečias mėnuo jau buvo ramus, pradėjau jausti ramybę ir meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atsirado visiškas pasitikėjimas, kad viskuo bus pasirūpinta. Sunkias akimirkas padėjo atlaikyti labai gilios, nuostabios Lūnos meditacijos💞💫”

Mireta

“Išklausiau kursą ir mano gyvenimas ir savijauta pradėjo keistis. Esu be galo dėkinga Leonorai- Lunai, kad ją suradau savam kely. Kai vis dažniau susijungiu su savo aukštesniąja Aš pradėjo pildytis mano intencijos. Gausa ateina pačiais netikėčiausiais būdais. Svarbiausia man, kad aš pradedu atskirti kur veikia protas Ego ir kur yra galimybės, pasirinkimas iš širdies.”

Stasė

“Luna programa, tai kažkas tokio, ką sunku paaiškinti protu. Pirmiausia tai atradau begalinę ramybę viduje ir pradedu išmokti klausyti vidinio balso. Esu be galo palaiminta ir dėkinga sau ir savo vidiniam vedliui, kuris nepriklausomai nuo manęs, intuityviai liepė dalyvauti šitoje programoje, nes senai jaučiau, žinojau, kad yra kažkas daugiau,nei tik mūsų fizinis kūnas. ”

Giedrė

“Tai programa, daugiau nei esi Tu, daugiau nei Tu pati gali suprasti ir išjausti. Leiskis lydima sesės Lunos ir Tau atsivers naujas Tavo galimybių ir suvokimo PASAULIS. Tai tikrai verta. Ši programa atnešė daugiau ramybės ir pasitikėjimo savimi, kurio buvo visiškas nulis. Davė suvokimą, kad "nieko nėra nei gerai, nei blogai". Davė suvokimą, kad "Gyvenimas nėra estafetė, Gyvenimas yra galimybės, procesai ir patirtys". Pastebiu, kad paskutiniu metu, nedarydama rodos nieko ypatingo, sulaukiu iš pažįstamų ir iš svetimų žmonių, daug gerų, gražių žodžių mano adresu.”

Asta

“Tai nuostabi, saugi ir mylinti erdvė atrasti ir suprasti save, žinios ir praktikos, padedančios dievišką išmintį integruoti į kasdienį gyvenimą, nuostabių moterų draugystė ir kelionė kartu. Labai linkiu šią programą rinktis iš vidinio pajautimo, daug dalykų čia suvokiami širdimi, už proto ribų. Tai gyvenimo magijos pagrindai, reikalingi kiekvienai, tikinčiai ir ieškančiai kažko daugiau. Programa davė platesnį požiūrį į gyvenimą, gilesnį matymą ir suvokimą, pasitikėjimą nežinant, kūrybą iš meilės, norą augti ir padėti augti ir skleistis šalia esantiems, spindinčias akis, švelnėjantį veidą ir balsą, atvertą širdį, daug nuostabių pažinčių, be galo gilių ir įdomių pokalbių, atsakymus į klausimus, kurių kartais net nepavyksta pilnai suformuluoti, daug perliukų, kurių net ne visus dar išlukštenau, bet žinau, kad turiu juos ir dar bus tų “aha” momentų..”

Justina

“Nuostabi programa, tikrai verta investuoti ir sudalyvauti. Puiku tai, kad yra live video susitikimai ir jų įrašai, kuriuos gali peržiūrėti tiek kartų, kiek norėsis ir įsigilinti dar labiau. Teikiama informacija, pavyzdžiai, tai kažkas giliau, daugiau ir tai tikrai atneš pokyčius visame kame. Galimybė bendrauti su bendražygėmis taip pat padeda, nes tai yra saugi erdvė, kurioje yra palaikymas, supratimas. Mano pasitikėjimas savimi išaugo, jaučiu kaip keičiuosi, tampu sąmoningesne. ”

Monika

“Visą kūną užplūdo šiluma, rankos tapo sunkios. Jausmas nuostabus. Dėkoju”

Vijoleta

Programos gidė ir meditacijos vedlė

Leonora Be You

Leonora-Luna dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Daugiau apie Leonoros Be You darbą www.leonorabeyou.com Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti” - teigia aukščiausiosios Leonora Be You AŠ išminties kanalas vardu LUNA. LUNA - tai apimtinis išminties ir misterijos mokymų informacijos kanalas, kuris tiesiogiai budina žmogaus pasąmonės galias ir aktyvina Dievišką potencialą fiziniame gyvenime .

Išbandyk daugiadimensinę kelionę per skirtingas realybes

Jei pajautei, jog nori jungtis į bendraminčių uždarą grupę ir tęsti šią kelionę kartu per gyvus mokymus ir bendruomenę - lauksime tavęs prisijungiant į LUNA mokyklą

 • €333,00

  €333,00Lunos išminties ir misterijos mokykla šeštas kursas

  Programa vykstanti GYVAI internetu 2021 m.spalio-gruodžio mėn. su bendraminčių palaikymu, transmisijomis, integracijos sesijomis, meditacijomis ir ritualais. Nesvarbu ar girdi apie Luna pirmą kartą ar jau esi prisijungusi anksčiau šis kursas prieinamas visoms, kurios jaučia, kad ieško gylio sąmoningumo kelionėje.
  SUŽINOTI DAUGIAU