2022 LUNA IŠMINTIES IR MISTERIJOS MOKYKLA atidarė duris visoms sieloms, norinčioms evoliucionuoti 💫

LUNA išminties ir misterijos mokyklos programa vyksta jau penkis metus su vyriškos ir moteriškos energijų balansu priimant kiekvieną sielą, ieškančią sugrįžti į savo centrą, pabudinti savo galias ir materializuoti savo vizijas.

JEI:

- jau seniai ieškojai, kaip toliau augti dvasiškai, nes supranti, kad vien tik  pavienių seminarų nepakanka

nori rasti atsakymus į vis gilesnius klausimus 

- nori įprasminti vidinius suvokimus apie įvairias "nepaaiškinamas" patirtis

- ieškojai kaip savo vidine kelione dalintis su savo partneriu/-e

Šis LUNA kanalas yra dedikuotas stiprinti tiesioginį ryšį su dvasiniu šaltiniu bei vidinę kūrėjo poziciją visose gyvenimo srityse ir vidinėje būtyje.


Luna sąmoningumo erdvė kviečia perkelti savo asmeninį, dvasinį, socialinį gyvenimus į sekantį evoliucijos lygį

Tai vienintelė erdvė, kurioje mentorystės metu bendroje grupėje Leonora-Luna dirba tiesiogiai su dalyvių asmeninėmis situacijomis. Šiais metais programa papildyta dar praktiškesniais įrankiais, padedančiais auginti sąmoningumą savo įpročiuose, mintyse, poelgiuose, tam, kad nepriklausoma kūrėjo(s) pozicija taptų įtakingesnė už paveldėtus ir neišgyvendintus pasąmoninius įsitikinimus, įpročius ar baimes. 

Šioje grupinėje mentorystėje išsineši su savimi įrankius KAIP:

 • efektyviai komunikuoti su savimi ir sugrįžti į savasties centrą, kuomet prarandi vidinį balansą

 • lavinti gyvenimo kūrėjo(s) poziciją visose gyvenimo situacijose

 • išlikti neutralioje širdies erdvėje, didžiausius iššūkius keliančiose gyvenimo situacijose

 • rinktis atsakomybę dėl laisvės, be emocinio spaudimo sau ar kitiems

 • efektyviai kurti ir perkurti gyvenimo įvykius

 • praktikuoti materialinę ir dvasinę gausą santykiuose ir veiklose.

Kertiniai Luna išminties ir misterijos mokyklos mentorystės aspektai

 • KVĖPAVIMO praktikos

  Susitikimų metu naudosime trumpas ir efektyvias SOMA kvėpavimo praktikas, kurios padės į kasdienį gyvenimą įnešti daugiau dėmesingumo, koncentracijos ir vidinės ramybės.

 • MEDITACIJOS

  Meditacijos vedamos be iš anksto parašytų tekstų, tiesiogiai "nutransliuojant" bendrą erdvę ir atliepiant kiekvieno dalyvio/-ės asmeninius klausimus. Šios meditacijos įneš gilesnį santykį su savimi ir realybe.

 • BENDRUOMENĖ

  Programos eigoje turėsite galimybę turėti refleksijos partnerį/-e, taip pat vyks grupiniai refleksijos susitikimai vedami BE YOU komandos narių bei kviesime toliau bendrauti saugioje, uždaroje erdvėje temomis, kuriomis dažnai negalime dalintis net su savo artimaisiais.

Programa pagal mėnulio ciklus:

JAUNATIES MEDITACIJA 

Kiekviena mėnesio meditacija atidarys galimybes užeiti į didesnį savęs suvokimą, pasaulio kaip savo kūrybos “matricos” peržiūrėjimą ir genetinio giminės bei pasąmoninių klodų valymą ir gydymą. Teminės mėnesio meditacijos padės suvokti asmeninius kasdienius gyvenimo procesus, per planetų įtaką atkreipiant dėmesį į ypatingas datas, energetinius portalus. Mėnesio informacija ir praktika kartu su LUNA padės Tau pereiti iš nežinomybės pasaulio į išminties ir kūrybinių galimybių procesus. 

PILNATIES IŠMINTIES INTEGRACIJA

Pilnaties susitikimai, ne tik plečia dalyvių sąmonę suvokiant savo būtį, pasaulio įvykius, bet ir puikiai padeda kiekvienai dalyvei, pamatyti ir suprasti savo esamą pamoką, kaip GALIMYBĘ keisti esamą realybę į naujas trokštamas situacijas. Šioje “pilnaties” erdvėje bus nuolat “išpakuojama” mokyklos dalyvių potencialumo šviesa, vidiniai talentai ir galimybės. Kiekvienos “skaudama” situacija, savybė ar gėda bus kviečiama į šią erdvę ir gydoma išminties ir meilės šviesa. 


Kaip vyks programa?

Kiekvieną mėnesį susitiksime du kartus: tiesioginėje JAUNATIES MEDITACIJOS transliacijoje ir PILNATIES TEMOS integracijoje kartu su dalyvių asmeninėmis situacijomis.

 • Susitikimų metu kartu darysime KVĖPAVIMO praktikas, kurios padės grįžti į savo centrą ir giliau susijungti su savo intuicija.

 • Kiekvieną mėnesį susitiksime galingai gyvai transliuojamai MEDITACIJA. Po susitikimo turėsite įrašą, kurį galėsite naudoti tiek kiek norėsis.

 • Kiekvieną mėnesį vyks gyva IŠMINTIES transliacija to mėnesio tema įtraukiant asmenines dalyvių situacijas. Susitikimo įrašai audio bei video formatu prieinami neribotą laiką.

 • Visi Luna kursų dalyviai prisijungs į uždarą aktyvią grupę Facebook kur toliau dalinsis savo procesais bei praktikų integracija kasdienybėje.

 • Tarp susitikimų kviesime į refleksijos sesijas su komandos nariais.

 • Bendruomenėje galėsite rasti partnerį/-ę refleksijoms ir namų darbų užduotims

 • Prieš prasidedant programai kviesime užpildyti klausimyną bei išgryninti temas su kuriomis norėsite dirbti programos eigoje.

Aštuntojo semestro mentorystės temos

3 mėn. programa spalio-gruodžio mėn.

 • SPALIS - ŠVIESOS INTEGRACIJA PER FIZINĮ KŪNĄ

  Susitikimų datos: spalio 6, 20 d. Šio mėnesio INTENSIJA prisiminti kaip sąmoningai valdyti energiją tarp fizininio, emocinio ir dvasinio kūnų. Pilnaties ir jaunaties susitikimuose ne tik sužinosime kaip galima susigrąžinti prarastą energiją, bet kaip praktiškai akumuliuoti energijos gausą savo visuose trijuose kūnuose (fiziniam, emociniam bei mentaliniam) ir kaip padėti “pasikrauti” vidine energija kitiems, nepraradus savosios. Šio mėnesio TIKSLAS: prisiminti kaip susigrąžinti gausos kodus į dalyvių sąmonę ir kaip tapti “energijos genetratoriumi”, nepriklausant nuo išorinės aplinkos, išliekant tiesioginiame ryšyje su Resursu/Dievu/Visata. Mūsų laukia senovės išminties praktika, adaptuota ir nesudėtingai naudojama šių dienų gyvenime, tam, kad dalyviai galėtų sąmoningai padėti praeiti fizinio kūno alcheminius procesus, palaikant savigydos bei ląstelių atsinaujinimo potencialą minėtuose trijuose kūnuose.

 • LAPKRITIS - AUKŠTESNIŲJŲ SAVASTIES ASPEKTŲ INTEGRACIJA Į GYVENIMO DABARTĮ

  Susitikimų datos: lapkričio 3,17 d. Šio mėnesio INTENSIJA prisiminti ir išmokti dirbti su mirties ir gimimo portalais. Mirtis, kaip ir gimimas turi to paties galingumo duris sielai įsikūnyti ir išsikūnyti. Todėl sąmoningas gimdymas ir laukimas kūdikio yra lygiai toks pat svarbus kaip ir išlydėjimas anapus išeinančios ar besiruošiančios išeiti sielos. Šio mėnesio TIKSLAS: prisiminti kaip susigrąžinti savo sielos aspektus, per sąmoningą ryšį su daugiadimensiniu savęs aspektu bei ryšį su savo artimųjų bei aplinkinių žmonių “sielų kontraktais” kasdieninio gyvenimo realybėje. Mūsų laukia paprastos, bet galingos praktikos, padedant išlydėti kitą sielą ir/ar kaip palaikyti artimuosius gedulo periode bei kaip padėti atidaryti kitas sąmonės galimybes suvokiant mirtį kaip naują gimimą. Taip pat nersime į išminties praktikas priimant naują gyvybę, darbą su savo sąmonės aspektais per mirties ir gimimo portalus. Šio mėnesio ESMĖ atsikratyti baimės mirčiai, patirti naują išminties lygį gimimo portale ir aktyvuoti dar gilesnį ir neišvengiamą gyvenimo ryšį su mirties ir gimimo portalų galimybėmis žmogaus gyvenime.

 • GRUODIS - VISATOS ĮSTATYMAI FIZINIAME GYVENIME

  Susitikimų datos: gruodžio 8, 22 d. Šio mėnesio INTENSIJA prisiminti kaip veikia nerašyti GYVENIMO ĮSTATYMAI, per asmeninius kasdieninio gyvenimo įvykius ir sąmoningai įsivardinti jų esmę bei apimtį per visus savo aspektus: fizinį, emocinį, mentalinį, dvasinį, priežastinį bei kosminį savęs apimtį. Šio mėnesio TIKSLAS: apčiuopiamai ir sąmoningai integruoti į savo gyvenimą iškristalizuotus VISATOS ĮSTATYMUS. Šio mėnesio ESMĖ: Turėti aiškią ir įkvepiančią struktūrą bei kasdienines praktikas, kurios įkvepia sielos bei asmenybės evoliucijai visų savęs apimčių (fiziniam, emociniam, mentaliniam dvasiniam, kosminiam) gyvenimui.

Luna išminties ir misterijos mokyklos gidė

Leonora Be You

Leonora dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Daugiau apie Leonoros Be You darbą www.leonorabeyou.com Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti” - teigia aukščiausiosios Leonora Be You AŠ išminties kanalas vardu LUNA. LUNA - tai apimtinis išminties ir misterijos mokymų informacijos kanalas, kuris tiesiogiai budina žmogaus pasąmonės galias ir aktyvina Dievišką potencialą fiziniame gyvenime .

Investicija

Prisijunkite prie 3 mėn. (spalio-gruodžio mėn.) programos + neribotos narystės bendruomenėje!

Patogiau mokėti per el.bankininkystę? Parašykite mums info@leonorabeyou.com

ARBA

Dalyvių atsiliepimai

“Leonora - Luna mane lydi jau nuo 2018 m. Esu nuo pirmų metų Lunos Misterijos Mokyklos narė. Labai džiaugiuosi, kad tuomet pasitikėjau savo jausmu, tyliu širdies vedimu, kurį išgirdau ir prisijungiau. Turiu pripažinti, kad per šiuos metus visiškai pasikeitė viskas mano gyvenime už ką esu be galo dėkinga 🙏 Nuolatinį beprasmybės jausmą, sveikatos sutrikimus, visišką pasimetimą ir nusivylimą gyvenimu ir savimi pakeitė nuoširdus džiaugsmas, pasitikėjimas savimi ir visata, sveikata, gyvybingumas, drąsa. O pasikeitęs požiūris į save, atvėrė duris į visiškai magišką realybę ir gyvenimą, apie kurį net svajoti nedrįsau, nes tikėjau, kad man tai yra visiškai neįmanoma pasiekti... Kai atvykau 2018 metais į Ibizos salą, į moterų ratą, tuo metu net negalėjau įsivaizduoti, kokia nuostabi kelionė į save prasidėjo ir koks stiprus stiprus gyjimas. Labai dėkoju už tokį jautrų ir kantrų vedimą, už parodytą kelią į tikrą ir nesumeluotą savęs priėmimą ir meilę sau. Linkėčiau, kad kuo daugiau žmonių išgirstų savo širdies kvietimą ir išdrįstu eiti tuo keliu, nes tai veda į kažką daugiau, į kažką, kas yra protu sunkiai apsakoma, nes tai reikia patirti.”

Deimantė

“Ačiū☺🙏Labai energetiškai stiprūs, gilūs, dvasingi mokymai, kurių ilgai ieškojau, tik neįsivaizdavau, kad jie bus paruošti tokiu patogiu naudoti formatu. Nuostabu, kad nereikia šių žinių ieškoti Himalajų kalnuose, Šventyklose ar miškuose pas šamanus. Visą informaciją gauni neišėjas iš namų. Tai tiesiog stebuklas!☺ AČIŪ už tai Lunai, Leonorai ir visai be you komandai!🙏❤”

Jurgita

“Praėjo trys mėnesiai, kai aš prisijungiau prie Lunos išminties ir misterijos mokyklos. Man šis periodas buvo ypatingai sudėtingas dėl Pasaulinių įvykių (pandemijos, karo) ir asmeniniame gyvenime vykstančių pokyčių (darbo, gyvenamosios vietos pakeitimo). Kai kažkas vyksta ne pagal tavo planą ir kai atrodo, kad nuo tavęs niekas nepriklauso, labai sunku nepasiduoti neigiamiems jausmams: pykčiui, baimei, depresijai, nevilčiai, apatijai. Todėl būtent dabar prisijungimas prie šios mokyklos man buvo labai svarbus. Susitikimai su Luna, meditacijos, praktikos, bei ritualai padėjo sugrįžti į save ir išlaikyti vidinę ramybę. Taip pat esu be galo dėkinga už Lunos individualią konsultaciją, kurios metu gavau atsakymus į man svarbius klausimus, bei patvirtinimą, kad jau turiu užmezgusi ryšį su savo Aukštesniąja Aš ir esu Jos vedama. Ačiū Leonorai – Lunai ir visai Be You komandai!!!”

Jurgita - Aida

“Ką man davė ir duoda Lunos mokyklą? Pagarbą ir atidumą sau ir aplinkai.. Priimt visa kas vyksta su pagarba, nekeičiant kito žmogaus, nemokinant, o perkuriant kas nepatinka, kas ne mano.. Perkuriant ir padėkojant.. Mylint.. Atsirado noras išsakyti kas ne taip, kas skaudina.. Viskas vyksta lengvai..Nuostabi būsena.. 12 valandos pozicija.. Nebe švytuoklė ir ne vertinimas.. Tai pats geriausias dalykas, kuris man nutiko paskutinius 4 metus.. Nuostabi saugi erdvė.. Ir ta pozicija, kai tu nesi nei už, nei prieš.. Man tai kažkas tokio... Priimi visus.. Ir dar ką pastebėjau, kad mano jėgos, šviesos, atvirumo reikia daugeliui moterų.. Jų akys nušvinta, kada pradedu dalintis savo istorija.. Savo kelio istorija, ten kur buvau ir kur ESU dabar.. Kaip viską galima padaryt greitai ir neskaudžiai, einant tiesiu kelių, turint apsaugą, palaikymą, supratimą ir saugumą... Svarbiausia pasitikėti, tikėti ir nebijoti..”

Lina

“Programa su Luna man suteikė daug žinių apie gyvenimą plačiąja prasme. Tai man padėjo pažvelgti į tam tikras situacijas su supratimu ir aiškumu kodėl taip vyksta/nevyksta. Suteikė man palaikymą kai jo labiausiai reikėjo, suteikė energijos ir motyvacijos judėti į priekį, gyventi iš savo autentiškosios AŠ, siekti savo aukščiausiojo potencialo, tikėti savimi ir pasitikėti visata. Jaučiuosi lyg gavau gyvenimo instrukciją ir žinias kaip ja naudotis. Ir žinoma meditacijos!!! Praktikuoju jas kiekvieną dieną, kurios man padeda susijungti su savo aukštesniąja aš ir išlikti savo kelyje. Kosminė programa, atverianti duris į dar mažai kam atrastus pasaulius. Pasaulius už tavo proto ribų. Tai galimybių programa leidžianti tau transformuotis ir keisti viską taip kaip tu nori. ”

Gita

“Nerealiai nuostabi programa! Ne tik nuostabi programa apie save, savęs suvokimą, aplinkinį pasaulį, bet ir nuostabi seserija, kurioje drąsiai dalinamės imtymiausiais dalykais ir visada gauname supratimą ir palaikymą. Labai ačiū Lūnai už šią nuostabią programą💓 Pirmus du mėnesius buvo sunku, nes išeidinėjo mano senoji versija ir tai, kas sena atliekama ir nebetarnauja. Bet, kad ir kaip būvo sunku, visada atsimindavau, kad viskas man tik į gera, kad tai egzaminai🤔❤. O trečias mėnuo jau buvo ramus, pradėjau jausti ramybę ir meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atsirado visiškas pasitikėjimas, kad viskuo bus pasirūpinta. Sunkias akimirkas padėjo atlaikyti labai gilios, nuostabios Lūnos meditacijos💞💫”

Mireta

“Išklausiau kursą ir mano gyvenimas ir savijauta pradėjo keistis. Esu be galo dėkinga Leonorai- Lunai, kad ją suradau savam kely. Kai vis dažniau susijungiu su savo aukštesniąja Aš pradėjo pildytis mano intencijos. Gausa ateina pačiais netikėčiausiais būdais. Svarbiausia man, kad aš pradedu atskirti kur veikia protas Ego ir kur yra galimybės, pasirinkimas iš širdies.”

Stasė

“Tai programa, daugiau nei esi Tu, daugiau nei Tu pati gali suprasti ir išjausti. Leiskis lydima sesės Lunos ir Tau atsivers naujas Tavo galimybių ir suvokimo PASAULIS. Tai tikrai verta. Ši programa atnešė daugiau ramybės ir pasitikėjimo savimi, kurio buvo visiškas nulis. Davė suvokimą, kad "nieko nėra nei gerai, nei blogai". Davė suvokimą, kad "Gyvenimas nėra estafetė, Gyvenimas yra galimybės, procesai ir patirtys". Pastebiu, kad paskutiniu metu, nedarydama rodos nieko ypatingo, sulaukiu iš pažįstamų ir iš svetimų žmonių, daug gerų, gražių žodžių mano adresu.”

Asta

“Tai nuostabi, saugi ir mylinti erdvė atrasti ir suprasti save, žinios ir praktikos, padedančios dievišką išmintį integruoti į kasdienį gyvenimą, nuostabių moterų draugystė ir kelionė kartu. Labai linkiu šią programą rinktis iš vidinio pajautimo, daug dalykų čia suvokiami širdimi, už proto ribų. Tai gyvenimo magijos pagrindai, reikalingi kiekvienai, tikinčiai ir ieškančiai kažko daugiau. Programa davė platesnį požiūrį į gyvenimą, gilesnį matymą ir suvokimą, pasitikėjimą nežinant, kūrybą iš meilės, norą augti ir padėti augti ir skleistis šalia esantiems, spindinčias akis, švelnėjantį veidą ir balsą, atvertą širdį, daug nuostabių pažinčių, be galo gilių ir įdomių pokalbių, atsakymus į klausimus, kurių kartais net nepavyksta pilnai suformuluoti, daug perliukų, kurių net ne visus dar išlukštenau, bet žinau, kad turiu juos ir dar bus tų “aha” momentų..”

Justina

“Nuostabi programa, tikrai verta investuoti ir sudalyvauti. Puiku tai, kad yra live video susitikimai ir jų įrašai, kuriuos gali peržiūrėti tiek kartų, kiek norėsis ir įsigilinti dar labiau. Teikiama informacija, pavyzdžiai, tai kažkas giliau, daugiau ir tai tikrai atneš pokyčius visame kame. Galimybė bendrauti su bendražygėmis taip pat padeda, nes tai yra saugi erdvė, kurioje yra palaikymas, supratimas. Mano pasitikėjimas savimi išaugo, jaučiu kaip keičiuosi, tampu sąmoningesne. ”

Monika

Ar esi pasiruošusi/-ęs prisijungti į savo išminties ir misterijos kelionę?

Turi papildomų klausimų? Susisiekite info@leonorabeyou.com