Sveika, sielos sese,

Naujas dešimtmetis - naujos durys į daugiadimensinį pasaulį, aukso amžių, kuris egzistuoja tiems, kurie jo siekia. Viskas, apie ką mes galvojame ir ne - egzistuoja. Todėl plėsti savo išminties ribas, o ne kolekcionuoti taisykles -  yra tiksliausias kelias į prabudimą ir gyvenimą savo tiesoje, meilėje, ramybės ir gerbūvio pertekliuje. Realybę kuriamės mes patys, įtakojami aplinkos, auklėjimo, kultūros... vienintelis išsilaisvinimas iš mus įtakojančio genetinio, kultūrinio ir žinių fondo - yra išminties auginimas, kuris atneša dvasinę ramybę, lengvumą ir laisvę nuo fizinio pasaulio kasdieninių iššūkių. 


Atėjo laikas nerti į užmaršties gelmes ir atsiminti 🙌susigrąžinti savo potencialą ir gyventi geriausią savo esmės versiją 💫


Programa pagal mėnulio ciklus:

JAUNATIES MEDITACIJA 

Kiekviena mėnesio meditacija atidarys galimybes užeiti į didesnį savęs suvokimą, pasaulio kaip savo kūrybos “matricos” peržiūrėjimą ir genetinio giminės bei pasąmoninių klodų valymą ir gydymą. Teminės mėnesio meditacijos padės suvokti asmeninius kasdienius gyvenimo procesus, per planetų įtaką atkreipiant dėmesį į ypatingas datas, energetinius portalus. Mėnesio informacija ir praktika kartu su LUNA padės Tau pereiti iš nežinomybės pasaulio į išminties ir kūrybinių galimybių procesus. 

PILNATIES IŠMINTIES INTEGRACIJA

Pilnaties susitikimai, ne tik plečia dalyvių sąmonę suvokiant savo būtį, pasaulio įvykius, bet ir puikiai padeda kiekvienai dalyvei, pamatyti ir suprasti savo esamą pamoką, kaip GALIMYBĘ keisti esamą realybę į naujas trokštamas situacijas. Šioje “pilnaties” erdvėje bus nuolat “išpakuojama” mokyklos dalyvių potencialumo šviesa, vidiniai talentai ir galimybės. Kiekvienos “skaudama” situacija, savybė ar gėda bus kviečiama į šią erdvę ir gydoma išminties ir meilės šviesa. 


Kaip vyks programa?

Kiekvieną mėnesį susitiksime du kartus: tiesioginėje JAUNATIES MEDITACIJOS transliacijoje ir PILNATIES TEMOS integracijoje kartu su dalyvių asmeninėmis situacijomis.

 • Kiekvieną mėnesį susitiksime galingai gyvai transliuojamai MEDITACIJAI, kuri bus užpildyta jaunaties energija. Po susitikimo dalyvės gaus įrašą, kurį galės naudoti tiek kiek norėsis.

 • Kiekvieną mėnesį vyks gyva IŠMINTIES transliacija to mėnesio tema įtraukiant asmenines dalyvių situacijas. Susitikimo įrašai audio bei video formatu dalyvėms prieinami neribotą laiką.

 • Kiekvieną mėnesį gausite instrukcijas PILNATIES ritualui ir gilesniam susijungimui su savimi.

 • Visos Luna kursų dalyvės prisijungs į uždarą aktyvią grupę Facebook kur toliau dalinsis savo procesais bei praktikų integracija kasdienybėje.

 • Nenumatytais atvejais pakeitus susitikimo datą informuosime dalyves el.paštu

3 - 6 - 9 mėnesių programa

Uždaras aukštos energetinės vibracijos ratas visoms, einančioms šiuo gyvenimo misterijos keliu

 • 3 MĖNESIŲ PROGRAMA

  PAVASARIO semestras vyks kovo - gegužės mėnesiais. PAVASARIO SUSITIKIMŲ DATOS: kovo 11, 25 d., balandžio 8, 22 d., gegužės 13, 27 d. 20 val. Lietuvos laiku (datos ir laikas gali būti tikslinami).

 • 6 MĖNESIŲ PROGRAMA

  PAVASARIO semestras (kovo-gegužės mėn.) bei RUDENS semestras (spalio-gruodžio mėn.). RUDENS SUSITIKIMŲ DATOS: spalio 7, 21 d., lapkričio 4, 18 d., gruodžio 2, 16 d. Visą šešių mėn. laikotarpį ne tik susitiksime jaunaties ir pilnaties susitikimuose, tačiau ir būsite palaikoma uždaroje bendraminčių grupėje, kurioje dalinsimės vidinės kelionės atradimais, klausimais ir situacijomis. Papildomai DOVANA - ankstesni Luna išminties ir misterijos mokyklos semestrų įrašai!

 • 9 MĖNESIŲ PROGRAMA

  Pavasario bei rudens susitikimai vykstantys gyvai internetu uždaroje grupėje, bei prisijungimas prie įrašų neribotą laiką. PAPILDOMAI - 3 transformaciniai asmeniniai susitikimai su Leonora-Luna (birželio-rugpjūčio mėn.) asmeninėms situacijoms spręsti. Tik 11 vietų!

Susitikimų temos

Kovo-gegužės mėn. susitikimų temos

 • KOVAS - AŠ ESU REALYBIŲ ARCHITEKTĖ

  KIEKVIENA EGZISTENCIJA - YRA DALIS MANĘS. Jei aš transformuoju save - aš galiu modifikuoti realybes. Susitikimuose dirbsime ties “senolių dabartimi”, aptinkant SAVE, kaip septynių kartų “PALIKIMĄ” ir septynių kartų “KŪRĖJĄ”. Šio mėnesio darbinėse sesijose, TU būsi grąžinama į “AŠ ESU DABARTĮ” per visus sielos aspektus, kurie gali reikštis per genetinio medžio paveldėjimą fiziniame kūne, tokias kaip fizines ligas, pasąmoninius ir nesąmoninius sielos atminties sluoksnius, kaip, limituojančius įpročius ar besikartojančias savo ir artimųjų gyvenimų konstaliacijas. Šio mėnesio PROCESŲ TIKSLAS - per alcheminės technologijos praktikas ir kurse išgyventas vidines patirtis - įvaldyti apimtinę energetiką fiziniame kūne. Sesijų metu bus aktyvuotas Tavo ESMĖS “grąžinimo protokolas” į mylimą kūną šventyklą. Bei inicijuotas DAUGIADIMENSINĖS KŪRĖJOS atsakomybė per vidinę laivę.

 • BALANDIS - AŠ ESU SAPNAS, SAPNUOTOJA IR STEBĖTOJA

  KIEKVIENA IDĖJA, MINTIS - YRA ATITINKAMA REALYBĖ, JUNGIANTI PASAULIUS Į REZONUOJANTĮ VIENĮ. Mano idėjos ir mintys sujungia tuos pačius kūrėjus tų pačių minčių ir idėjų. Mėnesio susitikimuose, dirbsime su “IŠLAISVINTA ATSAKOMYBE”. Tai viena iš pagrindinių sielos vertybių, kuri atvers TAU duris užeiti giliau už keturių LUNOS mokykloje praktikuojamų kūnų ir patirti giliau savo “akašinio”- priežastinio kūno vaidmenį gyvenimo konstaliacijose bei prisiliesti prie “virš sielos” aspektų per sapnus ir jų išraišką paralelinėse realybėse. Šio mėnesio PROCESŲ TIKSLAS - per specialias užduotis bei praktines gyvenimiškas įžvalgas įvaldyti bei gilinti savo praktikas su SAPNAIS bei išmokti ne tik sąmoningai aptikti save skirtinguose sąmonės dažniuose, bet ir praktiškai įvaldyti jų aktyvizaciją reikiamuose gyvenimo scenarijuose.

 • GEGUŽĖ - AŠ ESU SĄJUNGA VISKO IR NIEKO

  AŠ ESU NIEKAS IŠSIPLĖTIME IR VISKAS SUSITRAUKIME. Viskas kuriasi manyje ir grįžta į mane per sąjungą. Mėnesio susitikimuose, grąžinsime SAVE į “SIELOS TRAJEKTORIJAS” ir bazinius būties Namus - PASITIKĖJIMĄ. Per specialias sąmonės plėtimo praktikas bus vienijama dualistinė žmogaus sąmonės ir patiriama visatinė kontrastų realybė, kaip niekada nekintanti DIEVIŠKOSIOS AŠ dalis. Šio mėnesio PROCESŲ TIKSLAS - grąžinti visų laiko juostų, gilumines, konfliktines sielos žaizdas į gydomąją sąmoningumo jungtį “ČIA IR DABAR”. Šio mėnesio praktinis fokusas bus dedikuojamas ląstelių regeneracijai, gydomąjai energijai fiziniame lygmenyje ir nervinės sistemos “perkrovimui”.

Luna išminties ir misterijos mokyklos gidė

Leonora Be You

Leonora-Luna dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Daugiau apie Leonoros Be You darbą www.leonorabeyou.com Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti” - teigia aukščiausiosios Leonora Be You AŠ išminties kanalas vardu LUNA. LUNA - tai apimtinis išminties ir misterijos mokymų informacijos kanalas, kuris tiesiogiai budina žmogaus pasąmonės galias ir aktyvina Dievišką potencialą fiziniame gyvenime .

Dalyvių atsiliepimai

“Ačiū☺🙏Labai energetiškai stiprūs, gilūs, dvasingi mokymai, kurių ilgai ieškojau, tik neįsivaizdavau, kad jie bus paruošti tokiu patogiu naudoti formatu. Nuostabu, kad nereikia šių žinių ieškoti Himalajų kalnuose, Šventyklose ar miškuose pas šamanus. Visą informaciją gauni neišėjas iš namų. Tai tiesiog stebuklas!☺ AČIŪ už tai Lunai, Leonorai ir visai be you komandai!🙏❤”

Jurgita

“Ką man davė ir duoda Lunos mokyklą? Pagarbą ir atidumą sau ir aplinkai.. Priimt visa kas vyksta su pagarba, nekeičiant kito žmogaus, nemokinant, o perkuriant kas nepatinka, kas ne mano.. Perkuriant ir padėkojant.. Mylint.. Atsirado noras išsakyti kas ne taip, kas skaudina.. Viskas vyksta lengvai..Nuostabi būsena.. 12 valandos pozicija.. Nebe švytuoklė ir ne vertinimas.. Tai pats geriausias dalykas, kuris man nutiko paskutinius 4 metus.. Nuostabi saugi erdvė.. Ir ta pozicija, kai tu nesi nei už, nei prieš.. Man tai kažkas tokio... Priimi visus.. Ir dar ką pastebėjau, kad mano jėgos, šviesos, atvirumo reikia daugeliui moterų.. Jų akys nušvinta, kada pradedu dalintis savo istorija.. Savo kelio istorija, ten kur buvau ir kur ESU dabar.. Kaip viską galima padaryt greitai ir neskaudžiai, einant tiesiu kelių, turint apsaugą, palaikymą, supratimą ir saugumą... Svarbiausia pasitikėti, tikėti ir nebijoti..”

Lina

“Programa su Luna man suteikė daug žinių apie gyvenimą plačiąja prasme. Tai man padėjo pažvelgti į tam tikras situacijas su supratimu ir aiškumu kodėl taip vyksta/nevyksta. Suteikė man palaikymą kai jo labiausiai reikėjo, suteikė energijos ir motyvacijos judėti į priekį, gyventi iš savo autentiškosios AŠ, siekti savo aukščiausiojo potencialo, tikėti savimi ir pasitikėti visata. Jaučiuosi lyg gavau gyvenimo instrukciją ir žinias kaip ja naudotis. Ir žinoma meditacijos!!! Praktikuoju jas kiekvieną dieną, kurios man padeda susijungti su savo aukštesniąja aš ir išlikti savo kelyje. Kosminė programa, atverianti duris į dar mažai kam atrastus pasaulius. Pasaulius už tavo proto ribų. Tai galimybių programa leidžianti tau transformuotis ir keisti viską taip kaip tu nori. ”

Gita

“Nerealiai nuostabi programa! Ne tik nuostabi programa apie save, savęs suvokimą, aplinkinį pasaulį, bet ir nuostabi seserija, kurioje drąsiai dalinamės imtymiausiais dalykais ir visada gauname supratimą ir palaikymą. Labai ačiū Lūnai už šią nuostabią programą💓 Pirmus du mėnesius buvo sunku, nes išeidinėjo mano senoji versija ir tai, kas sena atliekama ir nebetarnauja. Bet, kad ir kaip būvo sunku, visada atsimindavau, kad viskas man tik į gera, kad tai egzaminai🤔❤. O trečias mėnuo jau buvo ramus, pradėjau jausti ramybę ir meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atsirado visiškas pasitikėjimas, kad viskuo bus pasirūpinta. Sunkias akimirkas padėjo atlaikyti labai gilios, nuostabios Lūnos meditacijos💞💫”

Mireta

“Išklausiau kursą ir mano gyvenimas ir savijauta pradėjo keistis. Esu be galo dėkinga Leonorai- Lunai, kad ją suradau savam kely. Kai vis dažniau susijungiu su savo aukštesniąja Aš pradėjo pildytis mano intencijos. Gausa ateina pačiais netikėčiausiais būdais. Svarbiausia man, kad aš pradedu atskirti kur veikia protas Ego ir kur yra galimybės, pasirinkimas iš širdies.”

Stasė

“Luna programa, tai kažkas tokio, ką sunku paaiškinti protu. Pirmiausia tai atradau begalinę ramybę viduje ir pradedu išmokti klausyti vidinio balso. Esu be galo palaiminta ir dėkinga sau ir savo vidiniam vedliui, kuris nepriklausomai nuo manęs, intuityviai liepė dalyvauti šitoje programoje, nes senai jaučiau, žinojau, kad yra kažkas daugiau,nei tik mūsų fizinis kūnas. ”

Giedrė

“Tai programa, daugiau nei esi Tu, daugiau nei Tu pati gali suprasti ir išjausti. Leiskis lydima sesės Lunos ir Tau atsivers naujas Tavo galimybių ir suvokimo PASAULIS. Tai tikrai verta. Ši programa atnešė daugiau ramybės ir pasitikėjimo savimi, kurio buvo visiškas nulis. Davė suvokimą, kad "nieko nėra nei gerai, nei blogai". Davė suvokimą, kad "Gyvenimas nėra estafetė, Gyvenimas yra galimybės, procesai ir patirtys". Pastebiu, kad paskutiniu metu, nedarydama rodos nieko ypatingo, sulaukiu iš pažįstamų ir iš svetimų žmonių, daug gerų, gražių žodžių mano adresu.”

Asta

“Tai nuostabi, saugi ir mylinti erdvė atrasti ir suprasti save, žinios ir praktikos, padedančios dievišką išmintį integruoti į kasdienį gyvenimą, nuostabių moterų draugystė ir kelionė kartu. Labai linkiu šią programą rinktis iš vidinio pajautimo, daug dalykų čia suvokiami širdimi, už proto ribų. Tai gyvenimo magijos pagrindai, reikalingi kiekvienai, tikinčiai ir ieškančiai kažko daugiau. Programa davė platesnį požiūrį į gyvenimą, gilesnį matymą ir suvokimą, pasitikėjimą nežinant, kūrybą iš meilės, norą augti ir padėti augti ir skleistis šalia esantiems, spindinčias akis, švelnėjantį veidą ir balsą, atvertą širdį, daug nuostabių pažinčių, be galo gilių ir įdomių pokalbių, atsakymus į klausimus, kurių kartais net nepavyksta pilnai suformuluoti, daug perliukų, kurių net ne visus dar išlukštenau, bet žinau, kad turiu juos ir dar bus tų “aha” momentų..”

Justina

“Nuostabi programa, tikrai verta investuoti ir sudalyvauti. Puiku tai, kad yra live video susitikimai ir jų įrašai, kuriuos gali peržiūrėti tiek kartų, kiek norėsis ir įsigilinti dar labiau. Teikiama informacija, pavyzdžiai, tai kažkas giliau, daugiau ir tai tikrai atneš pokyčius visame kame. Galimybė bendrauti su bendražygėmis taip pat padeda, nes tai yra saugi erdvė, kurioje yra palaikymas, supratimas. Mano pasitikėjimas savimi išaugo, jaučiu kaip keičiuosi, tampu sąmoningesne. ”

Monika

Investicija

Rinkitės vieną iš programos paketų: 3 mėnesių (kovo-gegužės mėn.), 6 mėnesių (kovo-gegužės ir spalio-gruodžio mėn.) arba 9 mėn. (6 mėn. programa grupėje + 3 asmeniniai susitikimai birželio-rugpjūčio mėn.)

Ar esi pasiruošusi prisijungti į savo išminties ir misterijos kelionę?

Turi papildomų klausimų? Susisiekite [email protected]