Sveika, sielos sese,

Naujas dešimtmetis - naujos durys į daugiadimensinį pasaulį, aukso amžių, kuris egzistuoja tiems, kurie jo siekia. Viskas, apie ką mes galvojame ir ne - egzistuoja. Todėl plėsti savo išminties ribas, o ne kolekcionuoti taisykles -  yra tiksliausias kelias į prabudimą ir gyvenimą savo tiesoje, meilėje, ramybės ir gerbūvio pertekliuje. Realybę kuriamės mes patys, įtakojami aplinkos, auklėjimo, kultūros... vienintelis išsilaisvinimas iš mus įtakojančio genetinio, kultūrinio ir žinių fondo - yra išminties auginimas, kuris atneša dvasinę ramybę, lengvumą ir laisvę nuo fizinio pasaulio kasdieninių iššūkių. 


Atėjo laikas nerti į užmaršties gelmes ir atsiminti 🙌susigrąžinti savo potencialą ir gyventi geriausią savo esmės versiją 💫


Programa pagal mėnulio ciklus:

JAUNATIES MEDITACIJA 

Kiekviena mėnesio meditacija atidarys galimybes užeiti į didesnį savęs suvokimą, pasaulio kaip savo kūrybos “matricos” peržiūrėjimą ir genetinio giminės bei pasąmoninių klodų valymą ir gydymą. Teminės mėnesio meditacijos padės suvokti asmeninius kasdienius gyvenimo procesus, per planetų įtaką atkreipiant dėmesį į ypatingas datas, energetinius portalus. Mėnesio informacija ir praktika kartu su LUNA padės Tau pereiti iš nežinomybės pasaulio į išminties ir kūrybinių galimybių procesus. 

PILNATIES IŠMINTIES INTEGRACIJA

Pilnaties susitikimai, ne tik plečia dalyvių sąmonę suvokiant savo būtį, pasaulio įvykius, bet ir puikiai padeda kiekvienai dalyvei, pamatyti ir suprasti savo esamą pamoką, kaip GALIMYBĘ keisti esamą realybę į naujas trokštamas situacijas. Šioje “pilnaties” erdvėje bus nuolat “išpakuojama” mokyklos dalyvių potencialumo šviesa, vidiniai talentai ir galimybės. Kiekvienos “skaudama” situacija, savybė ar gėda bus kviečiama į šią erdvę ir gydoma išminties ir meilės šviesa. 


Kaip vyks programa?

Kiekvieną mėnesį susitiksime du kartus: tiesioginėje JAUNATIES MEDITACIJOS transliacijoje ir PILNATIES TEMOS integracijoje kartu su dalyvių asmeninėmis situacijomis.

 • Kiekvieną mėnesį susitiksime galingai gyvai transliuojamai MEDITACIJAI, kuri bus užpildyta jaunaties energija. Po susitikimo dalyvės gaus įrašą, kurį galės naudoti tiek kiek norėsis.

 • Kiekvieną mėnesį vyks gyva IŠMINTIES transliacija to mėnesio tema įtraukiant asmenines dalyvių situacijas. Susitikimo įrašai audio bei video formatu dalyvėms prieinami neribotą laiką.

 • Kiekvieną mėnesį gausite instrukcijas PILNATIES ritualui ir gilesniam susijungimui su savimi.

 • Visos Luna kursų dalyvės prisijungs į uždarą aktyvią grupę Facebook kur toliau dalinsis savo procesais bei praktikų integracija kasdienybėje.

 • Prisijungus prie 6 mėnesių programos papildomai gausite du Lunos kursus "Susitikimas su geriausia savęs versija" ir "Aukštesnioji AŠ" (vertė 199 Eur).

 • Nenumatytais atvejais pakeitus susitikimo datą informuosime dalyves el.paštu

3 mėnesių programa

 • SPALIO MĖN TEMA: “VEIDRODIS” - AŠ ESU TAI KO IEŠKAU

  SUSITIKIMŲ DATOS: spalio 1, 15 ir 29 d. IŠLAISVINANČIOJE meditacijoje bus neriama į sielos resursą “corpus calloso” (abiejų smegenų pusrutulių jungiamąją dalį). Aktyvinsime kiekvienos dalyvės energijos pralaidumą. Ši regeneruojanti meditacija atidarys duris į vientisą ir apimtinį savęs ir pasaulio matymą, patyrimą ir suvokimą bei pašalins linijinius, limituojančius savęs ir gyvenimo situacijų matymus.

 • LAPKRIČIO MĖN. TEMA: “TĖKMĖ” - KŪRIMAS IR PERKŪRIMAS

  SUSITIKIMŲ DATOS: lapkričio 12 ir 26 d. GYDOMOJOJE meditacijoje, bus keliaujama kartu su LUNOS pagalba iš aukštesniosios AŠ perspektyvos per žmogiškas patirtis: fizines, mentalines, psichologines, emocines ir dvasinius prisirišimus prie šių patirčių. Tam, kad, gyvenimo pokyčiai būtų priimami iš vidinės ramybės, aiškumo, žinojimo ir brandos. Ši praktika padės susigrąžinti vidinę ramybę ir pasitikėjimą savimi bei išsivalyti nuo nebereikalingų, besikartojančių gyvenimiškų situacijų.

 • GRUODŽIO MĖN. TEMA: “CENTRAS” - BŪTIES KANALAS AŠ ESU

  SUSITIKIMŲ DATOS: gruodžio 15 ir 29 d. APJUNGIAMOJOJE meditacijoje bus sujungiamos visi 2020 metų mokyklos su LUNA praktiniai išgyvenimai, patyrimai, įžvalgos ir įkūnyti žinojimai. Ši meditacija išmokins kasdieninės “nulinės koncentracijos” praktikos, kaip išlikti ramiai bet kurioje gyvenimo situacijoje ir kaip visus savo gyvenimo įvykius išmokti stebėti tarsi iš šalies. Ši praktika įgalins, visas abiejų sezonų meditacijas ir padės sujungti į vientisą ir dar vienu savęs aspektu didesnį savęs suvokimą “AŠ ESU”.

Luna išminties ir misterijos mokyklos gidė

Leonora Be You

Leonora dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Daugiau apie Leonoros Be You darbą www.leonorabeyou.com Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti” - teigia aukščiausiosios Leonora Be You AŠ išminties kanalas vardu LUNA. LUNA - tai apimtinis išminties ir misterijos mokymų informacijos kanalas, kuris tiesiogiai budina žmogaus pasąmonės galias ir aktyvina Dievišką potencialą fiziniame gyvenime .

Dalyvių atsiliepimai

“Ką man davė ir duoda Lunos mokyklą? Pagarbą ir atidumą sau ir aplinkai.. Priimt visa kas vyksta su pagarba, nekeičiant kito žmogaus, nemokinant, o perkuriant kas nepatinka, kas ne mano.. Perkuriant ir padėkojant.. Mylint.. Atsirado noras išsakyti kas ne taip, kas skaudina.. Viskas vyksta lengvai..Nuostabi būsena.. 12 valandos pozicija.. Nebe švytuoklė ir ne vertinimas.. Tai pats geriausias dalykas, kuris man nutiko paskutinius 4 metus.. Nuostabi saugi erdvė.. Ir ta pozicija, kai tu nesi nei už, nei prieš.. Man tai kažkas tokio... Priimi visus.. Ir dar ką pastebėjau, kad mano jėgos, šviesos, atvirumo reikia daugeliui moterų.. Jų akys nušvinta, kada pradedu dalintis savo istorija.. Savo kelio istorija, ten kur buvau ir kur ESU dabar.. Kaip viską galima padaryt greitai ir neskaudžiai, einant tiesiu kelių, turint apsaugą, palaikymą, supratimą ir saugumą... Svarbiausia pasitikėti, tikėti ir nebijoti..”

Lina

“Programa su Luna man suteikė daug žinių apie gyvenimą plačiąja prasme. Tai man padėjo pažvelgti į tam tikras situacijas su supratimu ir aiškumu kodėl taip vyksta/nevyksta. Suteikė man palaikymą kai jo labiausiai reikėjo, suteikė energijos ir motyvacijos judėti į priekį, gyventi iš savo autentiškosios AŠ, siekti savo aukščiausiojo potencialo, tikėti savimi ir pasitikėti visata. Jaučiuosi lyg gavau gyvenimo instrukciją ir žinias kaip ja naudotis. Ir žinoma meditacijos!!! Praktikuoju jas kiekvieną dieną, kurios man padeda susijungti su savo aukštesniąja aš ir išlikti savo kelyje. Kosminė programa, atverianti duris į dar mažai kam atrastus pasaulius. Pasaulius už tavo proto ribų. Tai galimybių programa leidžianti tau transformuotis ir keisti viską taip kaip tu nori. ”

Gita

“Nerealiai nuostabi programa! Ne tik nuostabi programa apie save, savęs suvokimą, aplinkinį pasaulį, bet ir nuostabi seserija, kurioje drąsiai dalinamės imtymiausiais dalykais ir visada gauname supratimą ir palaikymą. Labai ačiū Lūnai už šią nuostabią programą💓 Pirmus du mėnesius buvo sunku, nes išeidinėjo mano senoji versija ir tai, kas sena atliekama ir nebetarnauja. Bet, kad ir kaip būvo sunku, visada atsimindavau, kad viskas man tik į gera, kad tai egzaminai🤔❤. O trečias mėnuo jau buvo ramus, pradėjau jausti ramybę ir meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atsirado visiškas pasitikėjimas, kad viskuo bus pasirūpinta. Sunkias akimirkas padėjo atlaikyti labai gilios, nuostabios Lūnos meditacijos💞💫”

Mireta

“Išklausiau kursą ir mano gyvenimas ir savijauta pradėjo keistis. Esu be galo dėkinga Leonorai- Lunai, kad ją suradau savam kely. Kai vis dažniau susijungiu su savo aukštesniąja Aš pradėjo pildytis mano intencijos. Gausa ateina pačiais netikėčiausiais būdais. Svarbiausia man, kad aš pradedu atskirti kur veikia protas Ego ir kur yra galimybės, pasirinkimas iš širdies.”

Stasė

“Luna programa, tai kažkas tokio, ką sunku paaiškinti protu. Pirmiausia tai atradau begalinę ramybę viduje ir pradedu išmokti klausyti vidinio balso. Esu be galo palaiminta ir dėkinga sau ir savo vidiniam vedliui, kuris nepriklausomai nuo manęs, intuityviai liepė dalyvauti šitoje programoje, nes senai jaučiau, žinojau, kad yra kažkas daugiau,nei tik mūsų fizinis kūnas. ”

Giedrė

“Tai programa, daugiau nei esi Tu, daugiau nei Tu pati gali suprasti ir išjausti. Leiskis lydima sesės Lunos ir Tau atsivers naujas Tavo galimybių ir suvokimo PASAULIS. Tai tikrai verta. Ši programa atnešė daugiau ramybės ir pasitikėjimo savimi, kurio buvo visiškas nulis. Davė suvokimą, kad "nieko nėra nei gerai, nei blogai". Davė suvokimą, kad "Gyvenimas nėra estafetė, Gyvenimas yra galimybės, procesai ir patirtys". Pastebiu, kad paskutiniu metu, nedarydama rodos nieko ypatingo, sulaukiu iš pažįstamų ir iš svetimų žmonių, daug gerų, gražių žodžių mano adresu.”

Asta

“Tai nuostabi, saugi ir mylinti erdvė atrasti ir suprasti save, žinios ir praktikos, padedančios dievišką išmintį integruoti į kasdienį gyvenimą, nuostabių moterų draugystė ir kelionė kartu. Labai linkiu šią programą rinktis iš vidinio pajautimo, daug dalykų čia suvokiami širdimi, už proto ribų. Tai gyvenimo magijos pagrindai, reikalingi kiekvienai, tikinčiai ir ieškančiai kažko daugiau. Programa davė platesnį požiūrį į gyvenimą, gilesnį matymą ir suvokimą, pasitikėjimą nežinant, kūrybą iš meilės, norą augti ir padėti augti ir skleistis šalia esantiems, spindinčias akis, švelnėjantį veidą ir balsą, atvertą širdį, daug nuostabių pažinčių, be galo gilių ir įdomių pokalbių, atsakymus į klausimus, kurių kartais net nepavyksta pilnai suformuluoti, daug perliukų, kurių net ne visus dar išlukštenau, bet žinau, kad turiu juos ir dar bus tų “aha” momentų..”

Justina

“Nuostabi programa, tikrai verta investuoti ir sudalyvauti. Puiku tai, kad yra live video susitikimai ir jų įrašai, kuriuos gali peržiūrėti tiek kartų, kiek norėsis ir įsigilinti dar labiau. Teikiama informacija, pavyzdžiai, tai kažkas giliau, daugiau ir tai tikrai atneš pokyčius visame kame. Galimybė bendrauti su bendražygėmis taip pat padeda, nes tai yra saugi erdvė, kurioje yra palaikymas, supratimas. Mano pasitikėjimas savimi išaugo, jaučiu kaip keičiuosi, tampu sąmoningesne. ”

Monika

Investicija

3 mėnesių programa (spalio-gruodžio mėn.)

Ar esi pasiruošusi prisijungti į savo išminties ir misterijos kelionę?

Turi papildomų klausimų? Susisiekite info@leonorabeyou.com