Ši programa tiks Tau, JEI:

 • vis neprisiruoši ar atidėlioji TĄ projektą, kuris seniai neduoda Tau užmigti ir žinai, kad bendraminčių rate jo siekti bus lengviau

 • keičiantis rinkos "žaidimo taisyklėms" nori peržiūrėti ar adaptuoti savo turimus produktus ar paslaugas, sukurti online produktus, rasti naujų partnerystės galimybių

 • nori auginti savo veiklą nepamiršdama asmeninio augimo ir savęs

 • Tau nesvetimos sąmoningumo, tvarumo ir globalaus mąstymo idėjos bei noras prisidėti prie teigiamų pokyčių ne tik savo aplinkoje, bet ir visuomenės gyvenime

 • esi pasiruošusi dedikuoti bent 2-3 val. per savaitę savo veiklai auginti

3 mėnesių mentorystės programa verslo savininkėms:

 • 10 grupės susitikimų

  Grupės susitikimai vyks online formatu, trečiadieniais kovo-gegužės mėn. 19 val. Lietuvos laiku. Susitikimai bus skirti praktinėms temoms pagal dalyvių poreikius bei kiekvienos dalyvės verslo situacijų sprendimui bei klausimų-atsakymų sesijoms, taip pat ir asmeniniams procesams (emocijų paleidimui, kūno išlaisvinimui, streso valdymui).

 • 3 individualios koučingo sesijos

  Šie susitikimai bus skirti dalyvių asmeniniam augimui, progreso peržiūrai, kylančių iššūkių įveikimui. Susitikimai vyks su Ieva programos eigoje, iš anksto suderintu, jums tinkamu laiku. Susitikimuose nagrinėsite ne tik su verslo vystymu kylančius iššūkius, tačiau ir asmeniniam augimui aktualias temas, taip pat skirsite laiko refleksijai.

 • Bendraminčių grupė ir palaikymas

  Uždara dalyvių Facebook grupė, priminimai ir palaikymas iš mentorių visos programos metu, visų susitikimų įrašai išliekantys Tau visam gyvenimui, asmeninis dėmesys nedidelėje grupėje, saviugdos praktikos bei meditacijų įrašai. Taip pat programos metu turėsi nuolatinį palaikymą, priminimus ir atskaitomybę, kurie padės tau nenukrypti nuo tikslo.

Verslo mentorystės eiga:

Preliminari programa, kuri bus pritaikyta pagal dalyvių verslo situacijas. Jokios sausos teorijos, vien PRAKTIKA!

PIRMAS mėnuo - FOKUSAS ir "PAMATAI" (kovo mėn):  

 • Realios situacijos analizė
 • Vizija, tikslai, planas
 • Aš, mano verslas ir pasaulis
 • Mano vertybės ir sąmoningo verslo "pamatai"
 • Mano brand'o istorija


ANTRAS mėnuo - AKTYVUS veikimas (balandžio mėn.):  

 • Mano tikslinis klientas
 • Produktų/paslaugų portfolio. Kaip uždirbti daugiau?
 • Kliento kelionė ir pasiūlymų kūrimas
 • Komunikacijos kanalai ir strategijos išgryninimas


TREČIAS mėnuo - AKTYVUS veikimas (gegužės mėn.): 

 • Produktų/paslaugų online galimybės ir techninis įgyvendinimas
 • Praktika ir mano produkto/ paslaugos "demo" versijos pristatymas grupėje, gįžtamojo ryšio gavimas ir "paleidimas" rinkoje
 • Partnerystės galimybių išsigryninimas ir paieška
 • Mano plano realizacija ir sekantys žingsniai


PAPILDOMAI:  

 • Klausimų-atsakymų sesijos ir bendras dalyvių pasidalijimas progresu
 • Judesio ir emocijų paleidimo praktikos, tam, kad ne tik VEIKTUM bet ir JAUSTUMEISI GERAI procese.
 • Namų darbai ir PRAKTINIS užduočių įgyvendinimas savo veikloje. 

Veiksime tik per malonumą!


Programa preliminari ir bus adaptuojama pagal dalyvių poreikius. 

Susidomėjai? Turi klausimų ar ši programa tai, ko ieškai? REGISTRUOKIS ASMENINIAM SUSITIKIMUI, kurio metu abipusiai išsiaiškinsime ir nuspręsime ar ši programa tikrai tinkama Tau.

Programos mentorės

Eglė ir Ieva sukaupusios patirtį dirbant didžiausiose tarptautinėse kompanijose, konsultuojant verslus ir mentoriaujant

Eglė Blekaitytė

BE YOU projektų koordinatorė ir mentorė

BE YOU projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė. Dirbusi tarptautinėse organizacijose pardavimų, marketingo, socialinės atsakomybės srityse bei kaip prekės ženklo vadovė. Jau ne vienerius metus Eglė dirba kartu su B1G1 pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paul Dunn bei futuristo Roger James Hamilton programomis. "Mane tiesiog „veža“ noras, kad kiekvienas atrastų savo unikalų talentą, susikurtų prasmingą veiklą iš to ir galėtų gyventi įdomų bei turtingą visomis prasmėmis gyvenimą." Mano tikslas, kad atrastum savo natūralų "flow" ir įgyvendintum savo svajones augdama ne tik profesiškai bet ir vidumi. Mano užduotis programoje dalintis savo sukaupta "know-how" ir žinoma švelniai "paspausti" proceso eigoje, kad mentorystė taptų atsiperkančia Tavo intesticija.

Ieva Blekaitytė

BE YOU mentorė, koučerė

Be You mentorė, koučingo specialistė, žmogiškųjų išteklių ir organizacinės kultūros profesionalė. Tarptautinėse įmonėse (Mars, Wrigley, Coca-Cola, Siemens) Baltijos šalyse ir Ispanijoje daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbusi Ieva šiuo metu padeda įmonėms sukurti kultūrą, kurioje būtų ne tik gera dirbti, bet ir kiekvienas darbuotojas jaustų jog rūpinamasi jo psichine bei emocine sveikata. Dirbdama su sąmoningomis moterimis lyderėmis, Ieva padeda siekti tikslų bei įgyvendinti norimus pokyčius jų gyvenime. Koučingo susitikimų metu Ieva padeda atskleisti potencialą augti ir siekti savo tikslų besimėgaujant procesu. "Mano tikslas, kad mentorystės programoje mėgautumeisi procesu, bei augtum vidumi, nepamirštant ir savo kūno bei emocijų."

Atsiliepimai

Mentorystės programoje dalyvavusių bei su Ieva ir Egle dirbusių žmonių atsiliepimai

“Į programą ėjau su noru hobį paversti nuolatiniam darbui gretutine veikla, nešančia papildomas pajamas. Šį tikslą pasiekiau, turiu nuolatinį užsakymų srautą ir begalę idėjų, ką dar norėčiau įgyvendinti. Atėjau su savo vidinėm baimėm, kad daug ko nemoku ir nežinau, išeinu su daug naudingos informacijos, kurią noriu įsisavinti ir taikyti kasdien. Susipažinau su nuostabiomis moterimis, su kuriomis, tikiu, ir toliau palaikysim ryšį ir galbūt net turėsim bendrų projektų. Eglė - nuostabi specialistė, turinti be galo daug informacijos ir mokanti atrinkti ir pateikti būtent tai, ko tau tuo metu reikia ir "sukramtytais kiekiais". Turinti aiškią struktūrą ir nuostabiai lanksčiai galinti ją keisti ir prisitaikyti prie grupės poreikių. Dirbanti su meile, visada duodanti su kaupu ir labai įkvepianti. Išgirdus frazę "future of business is female" Eglė tikrai bus viena iš tų, apie kurią pagalvosit :) Ieva - nuostabi koučerė, rodanti pavyzdį kaip apjungti žinias ir pajautimą. Iš kurso išsinešu nuolat girdėtą ir išmoktą "darykit su malonumu". Ji leido pajusti skirtumą, kad sugrįžus į kūną per keliolika minučių gali vėl sėsti prie komputerio keliom valandom, nors prieš tai sėdėjai visą dieną darbe. Jau žinau, kad su dukra prieš pamokas mes šoksim ir tai mūsų nauja tradicija. Asmeninių konsultacijų metu nagrinėjom visus man aktualius klausimus, ne tik šio kurso rėmuose, bet ir apie asmeninį gyvenimą ir mano kaip vadovės iššūkius. Su vidine ramybe, šiluma ir atida buvau išklausyta ir kartu susidėliojome žingsnius pirmyn. Labai dėkui abiem!”

Justina Ravve, IT įmonės vadovė, Mandala JURA kūrėja

“Natūraliai susiformavo trys pagrindiniai uždaviniai, kuriuos norėjau įgyvendinti mentorystės programoje. Pirmiausia - įkvėpti pasitikėjimo savimi ir drąsos veikti. Antra - atrasti/sukurti bendraminčių bendruomenę, kurioje šis įgūdis galėtų skleistis, vystytis. Trečia - išlaisvinti save iš erdvės ir kitų ribų, t.y. susikurti galimybę dirbti nuotoliniu būdu, kokioje pasaulio šalyje begyvenčiau. Susikurti saugią oazę kūrybai ir finansiniams ištekliams. Visos trys išsipildė. Pradėjau fotografuoti atvirai, tai, kas man įdomu, bet ne tai, kas atitinka standartus. Išdrįsau tai rodyti kitiems ir su meile, pasidžiavimu dalintis. Tai vienas iš sunkiausių uždavinių kūrėjams - rodyti drąsiai savo darbus. Sukūriau online fotografijos pagrindų kursą. Kad jį įgyvendinčiau, išmokau reklamuotis, naudotis Zoom, Google Sheets programomis. Vieną kartą į savaitę kalbu tris valandas grupei žmonių. Juos ne tik mokau, bet ir įkvepiu eksperimentuoti, nepasiduoti. Galiausiai su šiais kursais sukūriau FB uždarą grupę fotografuojantiems žmonėms. Dalinamės savo darbais, kalbame apie fotografiją, dedu patarimus. Kol kas tai labiau mokomasis kanalas, bet ketinu jį išauginti į interaktyvų, kad visi galėtų ir norėtų jame dalyvauti ir dalintis. Jaučiu išpildžiusi savo planą. Ieva žavi gebėjimu užčiuopti žmogaus situacijos esmę. Nors dalyvavau mentorystės programoje dėl savo verslo, išsikristalizavo mano asmeniniai gyvenimo ir darbo niuansai, trugdę tobulėti. Pasitikėjimas savimi, šio momento situacijos ir emocijos pajautimas, darbas su savo kūnu - tai didžiausios Ievos dovanos man. Ir dar ta nuostabi moteriška bendrystė, palaikymas, skatinimas, tikėjimas. Jaučiuosi tokia praturtėjusi! Eglės gebėjimas nenukrypti į lankas ir sugrįžti prie savo tikslo suteikia pagrindą kasdieniam darbui. Kartais "oro" tipo moteriai gali pasirodyti, kad neverta tiek vargti prie šio darbo, nes gi šalia - dar kokios penkios idėjos. Kol galiausiai lieki prie tuščios geldos. Eglė sugeba sugrąžinti prie esmės, ją įsikibti ir, pasiraitojus rankoves, dirbti. Mentorystės kurse gavau daugybę įrankių savo online kursas įgyvendinti ir dabar džiaugiuosi jų rezultatais. Esu laisva keliauti ir dirbti tuo pačiu metu. Esu dėkinga Eglei ne tik už konstruktyvius marketingo, pardavimų, komunikacijos patarimus, bet ir taiklias idėjas, kas svarbu klientams, kokias žinutes mes turėtume siųsti žmonėms, kad tai turėtų vertę ir abipusę naudą. ”

Kristina Aleksynaitė, fotografė

“Man davė vidinio pasitikėjimo ir patikėjimo savimi. Gavau “įrankiu” kaip toliau gyventi su savo baimėmis ir vidiniais kirminukais ir juos įveikti :) Labai daug davė suvokimo apie verslo ar savo veiklos kūrimą iš visų skirtingų pusių moterų pasidalinimai mūsų online susitikimuose, nes visų galutiniai tikslai skirtingi, o kelias link jų panašus. Nemažai naudingos informacijos sužinojau apie social strategiją. Ir, žinoma, tas palaikymas uždarame moterų rate yra kažkas nuostabaus! Tai pats geriausias dalykas pradedant naują veiklą, kai gali pasitarti, pasidalinti, gauti naudingos kritikos, patarimų. Eglutė yra tikra verslo mentorė, turi nepaprastai daug informacijos, patirties, suvokimą... ir galimybė mokintis iš tokio žmogaus yra tikrai kažkas tokio. Ievutė - kos mo sas, šokiai būdavo kaskart širdį suvirpinantis ir atveriantis dalykas, jos dvasinis ir emocinis palaikymas taip pat, mano nuomone, nuo sėkmingo verslo neatskiriamas reikalas. Esu nepaprastai jums dėkinga ir laiminga 🤍”

Ieva Baronienė, granolos PIEVŲ IEVA kūrėja

“Ši mentorystės programa suteikė įkvėpimo veikti, pažadino kūrybiškumą. Susipažinau su nuotolinio mokymo ir online kursų platformomis. Sužinojau klientų registracijos ir mano projektui reikalingas programas , tinklapius. Susipažinau su įkvepiančiomis dalyvėmis moterimis ir jų projektais. Susikūriau savo puslapį. Išsigryninau projekto viziją. Pamačiau silpnas ir stiprias savo asmenybės puses. Įgavau pasitikėjimo, noro eiti toliau. Perkėliau savo mintis į realybę per veiksmą. Man tai didžiausias pasiekimas. Eglė tikrai savo srities profesionalė ir jaučianti grupės pulsą, duodanti savo laiką ir energiją. Palaikymas, žinios , įrankiai. Ieva jaučia mato, žino kur yra dalyvio silpnos ir stiprios vietos. Baimės, nepasitikėjimai, tai kas dažniausiai stabdo ir riboja .Praktiški įrankiai ir patarimai, receptai kaip tvarkytis viduje, kad galėtum siekti savo svajonės ir tikslų. Jos vedamos šokio praktikos man buvo labai naudingos.”

Jolita Balčiūnienė, kinezioterapeutė

“Prieš prasidedant COVID 19, Eglė praleido du mėnesius su mūsų komanda ir vedė mus kuriant online produktus. Eglė parodė aiškų kelią, žinias ir svarbiausia tikėjo mumis kai mes abejojome. Eglė ne iš tų mentorių, kurie iš šono pataria ką daryti, tačiau ji pati pilnai įsijungia į procesą "hands on". Ji mums sukūrė pilną infrastruktūrą mūsų online produktams. Šiandien mes esame puikiai pasiruošę paleisti savo mentorystės programas nuotoliniu būdu. Aš labai rekomenduoju Eglę kaip verslo mentorę.”

Laura Geritts-Gedvilė Holistic Enterprise CEO

“Esu be galo dėkinga Ievai už jos pagalbą, kurią gavau koučingo sesijų metu. Jau po pirmojo susitikimo man atsirado aiškumas dėl mano pačios tikslų ir veiksmų plano. Ir svarbiausia, kad Ievos vedama tai padariau labai organiškai, įsiklausydama į savo vidinius norus ir besimėgaudama procesu. Ačiū, Ieva, už tavo pagalbą ir vedimą mano karjeros pokyčių kelyje. ”

Andrea Barraza, Nekilnojamo Turto agentė Barselonoj

“Susisiekiau su Egle norėdama gauti įžvalgų ir krypties kaip vystyti savo veiklą ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jau po pirmo pokalbio įgavau daugiau tikėjimo ir pasitikėjimo savimi ir veikla, bei įžvelgiau didesnę prasmę joje, nei būčiau pagalvojusi, o tai be abejo virto nuožmia motyvacija veikti. Po pokalbių su Egle jausdavausi, kad galiu nuversti kalnus ir kad galiu įgyvendinti tai kas prieš tai atrodo neįimanoma. Jos žinios ir nuoširdus noras padėti, atviras dalinimasis žiniomis praturtino mano asmeninę profesinę patirtį. Eglė turi gilių žinių prekės ženklo ir veiklos vystymo klausimais bei įgalina naudotis įvairiais online ir kitais moderniais įrankiais vystant savo veiklą.”

Lina Mass, prekės ženklų strategė, dizainerė

“Jei jums reikia ne tiesiog paslaugos, o partnerio, kuris geba ir nori suvokti savo klientą ir įsitraukti į jo procesus, sukurdamas išliekančią vertę, nedvejodami kreipkitės į Eglę. Tik jos dėka mūsų kultinė programa vadovams praėjo nelengvą transformacijos kelią į online. Ačiū, Egle!”

Vilma Nasteckienė, Holistic Enterprise bendraįkūrėja, verslo mentorė

“Labai noriu padėkoti už didžiulį palaikymą ir pasitikėjimo savimi sustiprinimą. Labai patiko Eglės konstruktyvumus, aiškumas, tikslumas. Už visa tai kas buvo pasidalinta ir pristatyta. Esu dėkinga ir už tai, kad jaučiau švelnų spaudimą, bet jis buvo toks subtilus ir negąsdinantis. Supratimas, kad kiekviena atėjome vedama skirtingų tikslų. Ir aiškus parodymas, kad nežiūrinti skirtumų veiksmų planas susideda iš tų pačių dedamųjų. Esu labai dėkinga už palaikymą, už padrąsinimą, už supratimą ir dar daug už ką... Labai patiko Ievos įsigilinimas į mano esamą situaciją, visi patarimai, kuriuos išgirdau prisidėjo prie savivertės kūrimo. Kūno judesio praktikos, jos tokios stiprios ir neįkainojamos. Labai esu dėkinga už bendrystės kūrimą, už nuotaikos ir kūno energijos palaikymą.”

Inga Jurjonienė, hidrolatų kūrėja "Gamtos paslaptys"

“Ši programa be galo įkvėpė toliau eiti pirmyn savo veiklos keliu ir suteikė pasitikėjimo ir tikėjimo savo galimybėmis. Prie viso to, gavau neįkainojamų praktinių žinių kaip plėsti ir stiprinti savo verslą, kokius įrankius ir strategijas tam naudoti. O dar toks nuoširdus palaikymas grupėje - tikras stebuklas. Programos mentorės - nuostabios. Supratingos, dėmesingos ir tikrai nuoširdžiai norinčios visapusiškai padėti. Eglė labai puikiai išdėstė visą medžiagą - nuosekliai ir įdomiai, taip pat išsamiai atsakydama į asmeninius klausimus programos metu ir parodydama, kad viskas tikrai įmanoma. Tuo tarpu Ieva, padėjo sukurti tą saugią ir be galo jaukią aplinką savo judėsio praktikomis, šiltais pokalbiais ir emociniu palaikymu. Magiška komanda!”

Neringa Kaminskaitė, Neringa Music kūrėja

Investicija

Į programą kviečiame jungtis tik motyvuotas, atrankos pokalbį praėjusias moteris. Registruokis asmeniniam susitikimui žemiau nurodytoje formoje.

BONUS

 • Talent Dynamics asmenybės testas

  Vertė 197 Eur

  Talent Dynamics testas plačiai pasaulyje naudojamas asmenybės testas sukurtas futuristo Roger Hamilton remiantis senovės kinų išmintimi bei daugelio metų psichologų tyrinėjimais. Šis testas padės geriau suprasti savo stiprybes ir "FLOW" būseną, kurioje veikiame be pasipriešinimo. Konsultacijos metu aptarsime rezultatus bei rasime lengviausią vertės kūrimo "formulę" kiekvienai programos dalyvei savo veiklos vystyme. Plačiau apie šį įrankį: https://www.tdprofiletest.com/home/

 • Meditacijų rinkinys

  Vertė 25 Eur

  Trumpos, efektyvios meditacijų praktikos, vedamos Leonora Be You, paruoštos kartu su specialia smegenų veiklą subalansuojančia muzika.