Ši programa tiks Tau, JEI:

 • vis neprisiruoši ar atidėlioji TĄ projektą, kuris seniai neduoda Tau užmigti ir žinai, kad bendraminčių rate jo siekti bus lengviau

 • keičiantis rinkos "žaidimo taisyklėms" nori peržiūrėti ar adaptuoti savo turimus produktus ar paslaugas, sukurti online produktus, rasti naujų partnerystės galimybių

 • nori auginti savo veiklą nepamiršdama asmeninio augimo ir savęs

 • Tau nesvetimos sąmoningumo, tvarumo ir globalaus mąstymo idėjos bei noras prisidėti prie teigiamų pokyčių ne tik savo aplinkoje, bet ir visuomenės gyvenime

 • esi pasiruošusi dedikuoti bent 2-3 val. per savaitę savo veiklai auginti

8 savaičių mentorystės programa verslo savininkėms:

 • 9 grupės susitikimai

  Grupės susitikimai vyks online formatu, kiekvieną trečiadienį spalio 21 - gruodžio 16 d. 20 val. Lietuvos laiku. Susitikimai bus skirti praktinėms temoms pagal dalyvių poreikius bei kiekvienos dalyvės verslo situacijų sprendimui bei klausimų-atsakymų sesijoms.

 • 3 individualios koučingo sesijos

  Šie susitikimai bus skirti dalyvių asmeniniam augimui, progreso peržiūrai, kylančių iššūkių įveikimui. Susitikimai vyks su Ieva programos eigoje, priderinant prie dalyvių laiko ir poreikių.

 • Bendraminčių grupė ir palaikymas

  Uždara dalyvių Facebook grupė, priminimai ir palaikymas iš mentorių visos programos metu, visų susitikimų įrašai išliekantys Tau visam gyvenimui, asmeninis dėmesys nedidelėje grupėje, saviugdos praktikos bei meditacijų įrašai.

Verslo mentorystės eiga:

Preliminari programa, kuri bus pritaikyta pagal dalyvių verslo situacijas. Jokios sausos teorijos, vien PRAKTIKA!

I SAVAITĖ:  Vizija, tikslai, planas. Aš, mano verslas ir pasaulis. 

II SAVAITĖ: Plano peržiūra ir klausimų-atsakymų sesija.

III SAVAITĖ: Mano vertybės ir sąmoningo verslo "pamatai". Mano brand'o istorija.

IV SAVAITĖ: Produktų ir paslaugų portfolio. Kaip išplėsti savo uždarbio galimybes.

V SAVAITĖ: Klientas, jo kelionė ir pasiūlymų kūrimas.

VI SAVAITĖ: Komunikacijos kanalai ir strategijos išgryninimas. Partnerystės.

VII SAVAITĖ: Online produktai - galimybės ir praktinis įgyvendinimas.

VIII SAVAITĖ: Mano plano realizacija ir sekantys žingsniai. Planų peržiūra ir klausimų-atsakymų sesija.


Kas savaitinė plano peržiūra bei adaptacija programos eigoje. Namų darbai ir PRAKTINIS užduočių įgyvendinimas savo veikloje. Galimybė papildomai konsultuotis individualiai.

Programa preliminari ir bus adaptuojama pagal dalyvių poreikius. Susidomėję dalyvės registruokitės asmeniniam susitikimui kurio metu apibusiai galėsime nuspręsti ar ši programa tikrai tinkama Tau.

Programos mentorės

Eglė ir Ieva sukaupusios patirtį dirbant didžiausiose tarptautinėse kompanijose, konsultuojant verslus ir mentoriaujant

Eglė Blekaitytė

BE YOU projektų koordinatorė ir mentorė

BE YOU projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė. Dirbusi tarptautinėse organizacijose pardavimų, marketingo, socialinės atsakomybės srityse bei kaip prekės ženklo vadovė. Jau ne vienerius metus Eglė dirba kartu su B1G1 pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paul Dunn bei futuristo Roger James Hamilton programomis. "Mane tiesiog „veža“ noras, kad kiekvienas atrastų savo unikalų talentą, susikurtų prasmingą veiklą iš to ir galėtų gyventi įdomų bei turtingą visomis prasmėmis gyvenimą." Mano tikslas, kad atrastum savo natūralų "flow" ir įgyvendintum savo svajones augdama ne tik profesiškai bet ir vidumi. Mano užduotis programoje dalintis savo sukaupta "know-how" ir žinoma švelniai "paspausti" proceso eigoje, kad mentorystė taptų atsiperkančia Tavo intesticija.

Ieva Blekaitytė

BE YOU mentorė, koučerė

Be You mentorė, koučingo specialistė, žmogiškųjų išteklių ir organizacinės kultūros profesionalė. Tarptautinėse įmonėse (Mars, Wrigley, Coca-Cola, Siemens) Baltijos šalyse ir Ispanijoje daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbusi Ieva šiuo metu padeda įmonėms sukurti kultūrą, kurioje būtų ne tik gera dirbti, bet ir kiekvienas darbuotojas jaustų jog rūpinamasi jo psichine bei emocine sveikata. Dirbdama su sąmoningomis moterimis lyderėmis, Ieva padeda siekti tikslų bei įgyvendinti norimus pokyčius jų gyvenime. Koučingo susitikimų metu Ieva padeda atskleisti potencialą augti ir siekti savo tikslų besimėgaujant procesu. "Mano tikslas, kad mentorystės programoje mėgautumeisi procesu, bei augtum vidumi, nepamirštant ir savo kūno bei emocijų."

Atsiliepimai

“Prieš prasidedant COVID 19, Eglė praleido du mėnesius su mūsų komanda ir vedė mus kuriant online produktus. Eglė parodė aiškų kelią, žinias ir svarbiausia tikėjo mumis kai mes abejojome. Eglė ne iš tų mentorių, kurie iš šono pataria ką daryti, tačiau ji pati pilnai įsijungia į procesą "hands on". Ji mums sukūrė pilną infrastruktūrą mūsų online produktams. Šiandien mes esame puikiai pasiruošę paleisti savo mentorystės programas nuotoliniu būdu. Aš labai rekomenduoju Eglę kaip verslo mentorę.”

Laura Geritts-Gedvilė Holistic Enterprise CEO

“Esu be galo dėkinga Ievai už jos pagalbą, kurią gavau koučingo sesijų metu. Jau po pirmojo susitikimo man atsirado aiškumas dėl mano pačios tikslų ir veiksmų plano. Ir svarbiausia, kad Ievos vedama tai padariau labai organiškai, įsiklausydama į savo vidinius norius ir besimėgaudama procesu. Ačiū, Ieva, už tavo pagalbą ir vedimą mano karjeros pokyčių kelyje. ”

Andrea Barraza, Nekilnojamo Turto agentė Barselonoj

“Susisiekiau su Egle norėdama gauti įžvalgų ir krypties kaip vystyti savo veiklą ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jau po pirmo pokalbio įgavau daugiau tikėjimo ir pasitikėjimo savimi ir veikla, bei įžvelgiau didesnę prasmę joje, nei būčiau pagalvojusi, o tai be abejo virto nuožmia motyvacija veikti. Po pokalbių su Egle jausdavausi, kad galiu nuversti kalnus ir kad galiu įgyvendinti tai kas prieš tai atrodo neįimanoma. Jos žinios ir nuoširdus noras padėti, atviras dalinimasis žiniomis praturtino mano asmeninę profesinę patirtį. Eglė turi gilių žinių prekės ženklo ir veiklos vystymo klausimais bei įgalina naudotis įvairiais online ir kitais moderniais įrankiais vystant savo veiklą.”

Lina Mass, prekės ženklų strategė, dizainerė

“Jei jums reikia ne tiesiog paslaugos, o partnerio, kuris geba ir nori suvokti savo klientą ir įsitraukti į jo procesus, sukurdamas išliekančią vertę, nedvejodami kreipkitės į Eglę. Tik jos dėka mūsų kultinė programa vadovams praėjo nelengvą transformacijos kelią į online. Ačiū, Egle!”

Vilma Nasteckienė, Holistic Enterprise bendraįkūrėja, verslo mentorė

“Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sutikti Ievą, kuri neabejotinai turėjo įtakos mano profesiniame kelyje siekiant karjeros tikslų. Be to, kad Ieva yra savo srities profesionalė, karjeros mentorė ir koučerė, ji yra ir nuostabi asmenybė. Ieva sugeba sukurti labai ypatingą ryšį, kuriame vyrauja pasitikėjimas ir pagarba. Ji atsakingai įsitraukė į mano situaciją ir lydėjo viso proceso metu palikdama daug laisvės veikti ir padėdama man geriau pažinti save bei siekti savo tolimesnių tikslų. Ieva yra puiki pagalba siekiant ir įgyvendinant asmeninius bei profesinius tikslus.”

Antonio Roca, Mars padalinio Ekvadore vadovas

Investicija

Į programą kviečiame jungtis tik motyvuotas, atrankos pokalbį praėjusias moteris. Registruokis asmeniniam susitikimui žemiau nurodytoje formoje.

DOVANA

Visoms užsiregistravusioms į mentorystės programą iki spalio 10 d.

 • Talent Dynamics asmenybės testas

  Vertė 197 Eur

  Talent Dynamics testas plačiai pasaulyje naudojamas asmenybės testas sukurtas futuristo Roger Hamilton remiantis senovės kinų išmintimi bei daugelio metų psichologų tyrinėjimais. Šis testas padės geriau suprasti savo stiprybes ir "FLOW" būseną, kurioje veikiame be pasipriešinimo. Konsultacijos metu aptarsime rezultatus bei rasime lengviausią vertės kūrimo "formulę" kiekvienai programos dalyvei savo veiklos vystyme. Plačiau apie šį įrankį: https://www.tdprofiletest.com/home/