Šis savaitgalio patyrimas tiks Tau, jei:

 • Esi pasiruošusi dedikuoti laiko savo FIZINIAM, EMOCINIAM, MENTALINIAM ir DVASINIAM pasauliui

 • Ieškai aukštos vibracijos informacijos, VEIKIANČIŲ įrankių bei praktikų saviugdai;

 • Nori pradėti naujus metus pasitikinti savimi, rami, pasikrovusi geros energijos ir motyvacijos VEIKTI bei INTEGRAVUSI praktikas į savo kasdienybę (mes duosime Tau ne žuvį, o išmokysime žvejoti;)

Kas Tavęs laukia savaitgalio metu:

 • GYVA ir pilna PATYRIMŲ programa

  BE YOU mokymai visuomet paremti gyvu įsitraukimu į bendrą grupės dinamiką bei vedimu per PATYRIMUS tam, kad lengviau įsisąmonintum tai, kas šiuo metu svarbiausia Tau.

 • Palaikanti BENDRUOMENĖ

  Jei jau esi patyrusi, o gal dar neteko patirti, kas yra palaikanti moterų bendruomenė bei seseriškas ryšys, prižadame programos metu (ir po jos) patirsi TAI bei užmegsi ilgalaikių draugysčių.

 • Susitikimų ĮRAŠAI

  Susitikimų video įrašai prieinami Tau patogiu metu NERIBOTĄ laiką pasibaigus programai, taigi galėsi kartoti bei įsisąmoninti patikusias praktikas dar ir dar kartą!

Savaitgalio metu aktyvizuosime keturis kūnus:

 • FIZINIS kūnas

  Kaip visuomet turėti energijos? Kaip sveikai maitintis ir mėgautis tuo supažindis BE YOU virtuvės alchemikas, Hipokrato gyvenimo būdo praktikas Vytautas Vaičaitis, kuris per savo mitybos ir gyvenimo būdo pokyčius išsigydė chroninę ligą.

 • EMOCINIS kūnas

  Kaip efektyviausiai įveikti nuovargį? Kaip atsipalaiduoti ir "išleisti" susikaupusias emocijas? Kaip "persikrauti" po įtemptos darbo dienos? Paprastais, bet itin efektyviais judesio ir savianalizės įrankiais dalinsis Ieva Blekaitytė.

 • MENTALINIS kūnas

  Kada paskutinį kartą radai "vietos" savo neįgyvendintiems norams? Ar žinai, kad bendraminčių rate turint PALAIKYMĄ svajones įgyvendiname daug lengviau? Savaitgalio metu turėsime NORŲ dirbtuves bei susikursime aiškų, motyvuojantį ir įveikiamą svajonės išsipildymo planą kartu su Egle Blekaityte.

 • DVASINIS kūnas

  Savaitgalio metu su žmogaus potencialo augimo praktike Leonora Be You nersi į savęs pažinimą ir senų programų perkrovimą. Šios programos metu ne tik suprasi besikartojančių situacijų ar limitų priežastis bet ir išmoksi kaip perkurti senus poelgius į trokštamus rezultatus. Laikas peraugti į savininkės poziciją dirbant su savo sąmone, kūnu, emocijomis ir sielos evoliucija.

Keturi sąmoningo gyvenimo būdo profesionalai ir praktikai viename!

Now Be You komanda

Now Be You mentorių komanda

Now Be You komandos nariai - trys seserys Leonora, Ieva ir Eglė Blekaitytės bei Vytautas Vaičaitis kartu sukaupę daugiau nei 40 metų profesinės bei asmeninio augimo patirties. Leonora Be You - dvasiniu keliu su pasaulinio garso mokytojais einanti daugiau nei 15 metų. Prieš 10 metų sukūrusi transformacinę programą moterims "Kelionė į save". Knygos "Sielos artimetika" autorė, psichologė ir meditacijų vedlė. Ieva Blekaitytė - koučingo ir kūno įgalinimo praktikų vedlė, daugiau nei 15 metų personalo valdymo patirtį apjungianti su lyderystės ir emocinės sveikatos praktikomis. Eglė Blekaitytė - asmeninio prekės ženklo ir sąmoningų verslų konsultantė, dirbanti su veikliomis moterimis, norinčiomis savo idėjas paversti realybe. Vytautas Vaičaitis - gyvos mitybos ir garsų alchemikas, studijuojantis Hipokrato Institute (JAV) ir besidalijantis sveikos mitybos filosofija BE YOU virtuvėje. Plačiau su Now Be You komanda susipažinkite www.nowbeyou.global

Savaitgalio DOVANOS Tau:

 • Meditacijų rinkinys

  Leonora Be You meditacijų įrašai kartu su specialia muzika, harmonizuojančia smegenų pusrutulius.

 • Receptų e-knyga

  Specialiai šiam kursui Vytauto Vaičaičio paruošti lengvai paruošiami ir energijos suteikiantys gėrimų ir patiekalų receptai.

 • Muzikos grojaraštis

  Programos metu naudojamos muzikos grojaraštis, kuriuo galėsi naudotis toliau savo praktikoms namuose!

Investicija

Registruojantis sausio 10-15 d. pirmoms 10 - asmeninė koučingo sesija su Ieva DOVANŲ (vertė 111 Eur)

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar man tiks ši programa jei aš esu "naujokė" saviugdos kelyje?

  Programa neturi "patirties" rėmų, taigi tiks tiek pradenčiajai tiek ir medituojančiai moteriai, kuri pajautė, kad turi būti čia ir skirti kokybiško laiko sau šių nelengvų įvykių sūkuryje.

 • Ar man ši programa tiks jei jau seniai medituoju ir einu saviugdos keliu? Ar tai labiau pradedančiųjų kursas?

  Į šią programą mielai laukiame prisijungiant ir ne vienerius metus medituojančias moteris, kurios nori visapusiško kokybiško ir prasmingo savaitgalio sau apimant skirtingas sritis. Tai vienintelė tokia programa su keturiais BE YOU mentoriais!

 • Kiek reikės skirti laiko programai savaitgalio metu? Ką daryti jei neturėsiu galimybės prisijungti visos programos metu?

  Programa sudaryta iš atskirų modulių, kurie vyks ryte iki pietų bei po pietų iki pavakarės. Tarp modulių turėsite keletos valandų pertrauką. Praktikas iš karto atliksime kartu taigi neturėsi krūvos darbų po programos:) Jei negalėsi prisijungti į vieną (ar visas dalis) gausi įrašus ir visą informaciją su prisijungimu neribotam laikui!

Iki gyvenimą keičiančio savaitgalio liko:

 • 00Dienos
 • 00Valandos
 • 00Minutės
 • 00Sekundės