Jei turi plaučius ir plakančią širdį šis kursas Tau!!

Kvėpavimas tai tavo valdymo pultelis kūnui, protui ir sielai...

Kviečiu paimti jį į savo rankas ir nuo šiol žinoti, kaip kontroliuoti vieną ar kitą emocinę būseną ar fizinį simptomą kūne. 

Jei esi čia, greičiausiai nori sumažinti stresą, pagerinti savo sveikatą ir materializuoti savo svajones

Tam kad pasiektum išplėstos sąmonės būseną, neturi nei sunkiai darbti nei perdėtai dramatiškai kvėpuoti.

Aktyvizuok savo produktyvumą per naują galimybių, atsipalaidavimo ir perkraunančių garsų kelionę kartu su SOMA kvėpavimo technika ir sertifikuotos instruktorės Leonoros Be You vedimu 💫

Kiek laiko gali išbūti be maisto? Pora mėnesių?

Kiek laiko be vandens? Pora savaičių?

Be kvėpavimo? Tik kelias minutes

Kodėl mes tai laikome savaime suprantamu dalyku?

Pažadink savo vidinę vaistinę ir tapk savo vidiniu vedliu.

Kvėpavimo pagalba kuriame energiją kūne. Energiją, kuri skatina visas mūsų gyvenimo funkcijas.

Šių praktikų pagalba Tu galėsi pasirinkti kaip jautiesi nepriklausomai nuo išorinių situacijų! 

Galbūt Tau teko lankytis kvėpavimo praktikose po kurių nedrąsiai žiūri į šį įrankį, nes tiesiog liko trauma nuo vykusių riksmų ir aimanų??! Tad gal šiek tiek stresuoji ar tai tiks tau?

Mes padėsime Tau išspręsti šią problemą. SOMA praktikų pagalba iš naujo pažinsi kvėpavimo jėgą saugioje erdvėje bei prižadu pamilsi ją, nes kartu su "brainwave" muzikos technologija patirtis bus smagi ir maloni.

Tu tiesiog lauksi kiekvieną dieną atlikti praktiką!

Mano tikslas, kad kas rytą pabudus dainuotum: „Aš myliu savo gyvenimą“!!!!

SOMA kvėpavimo praktikų nauda Tau:

 • Aktyvina deguonies įsisavinimą organizme

 • Mažina lėtinę įtampą ir stresą

 • Gerina kraujotaką bei širdies ir kraujagyslių veiklą

 • Gerina ištvermę ir padeda sportuojant

 • Mažina uždegiminius procesus organizme

 • Padeda kūnui gyti

 • Gerina miego kokybę

 • Didina koncentraciją ir susikaupimą

Kurso programa

Profesionalūs įrašai kuriuos galėsi naudoti neribotą laiką! (paspauskite + ženkliuką išksleisti pilną programą)

Kurso praktikas ir meditacijas veda sertifikuota SOMA kvėpavimo instruktorė

Kartu su SOMA Breath įkūrėjo Niraj Naik kurtais muzikos takeliais

Leonora Be You

"Jei netiki, pasitikėk!"

Leonora Be You (Leonora Blekaitytė) – asmeninių pokyčių konsultantė, psichologė, sertifikuota SOMA kvėpavimo instruktorė, sąmoningo moteriškumo mokyklos "Kelionė į save" (www.kelioneisave.lt) įkūrėja, knygos "Sielos aritmetika" autorė, sertifikuota NIA trenerė. Jau 10+ metų sėkmingai veda transformacinę saviugdos programą "Kelionė į save" pakeitusią šimtų moterų gyvenimus. Leonora skleidžia "BE YOU" filosofiją dirbdama su žmogaus galimybių plėtimu visame pasaulyje. Gyvenime vadovaujasi posakiu, kad “žinios nekeičia gyvenimo - gyvenimą keičia praktika” ir tai įrodo savo pavyzdžiais.

Atsiliepimai jau išbandžiusių SOMA kvėpavimo praktikas

“Ačiū, miela Leonora 💎💫💓 Toks nuostabus, įkvepiantis eiti į priekį ir gyventi dabartyje jausmas po meditacijos 🙌 Ramybė apgaubė visą kūną, taip šviesu, gera 🥰”

Laura

“Tai tikrai nuostabiausias būdas sugrįžti į savo centrą, nurimti, pasikelti vibracijas ir ne tik! Po to jausmas tikrai kosminis! tai kas atrodė neįmanoma tampa įmanoma!!! Jau nekalbu, kad atsirado idėjos, ir jau keli darbai naujam gyvenimo projektui!!! ”

Agnė

“kūnas atsipalaidavęs, jokių minčių, ramybė, lengvumas galvoje, kūne, tiesiog gera būti.... ”

Aldona

“Nuostabus jausmas tai atlikti norisi kartoti dar kartą.Po kvėpavimo pasijutau labai rami. Tikrai jaučiausi čia ir dabar. Geras nuostabus dalykas! ”

Janina

“Kaip stipru!!! Ačiū begalinis!!! Tobulas derinys Jūsų, muzikos, žodžių kompozicijos, tembro! Ačiū! 💛”

Laima

“Nei dienos nebuvo, kad nepraktikuočiau Leonoros vedamų meditacijų. Pasirenku tą, kurios tuo metu šaukiasi vidus. Mano vidiniai pokyčiai akivaizdūs, artimieji pastebi, kai tenka išgyventi stresą, gebu nusiraminti ir grįžti į save. Taip pat pirmą kartą suvokiau, kad drįstu pažvelgti problemai tiesiai į centrą, aiškiai, kaip kūrėja.”

Jūratė

“Einant šiuo keliu, keičiasi reakcijos. Kas benutiktų, vis labiau pavyksta reaguoti per meilę.. atlaidumas, supratimas, atjauta užima daugiau vietos nei nusivylimas, baimės, pyktis ir pan.”

Dovilė

“Dėkoju, labai stipru. Nerealiai nurimo protas, ypač toje vietoje, kai sulaikau kvėpavimą. Pradėjo aiškėti mano pašaukimas. Ačiū be galo už šią dovaną!”

Justina

Investicija

Prisijungus vieną kartą turėsi galimybę naudotis profesionaliais įrašais NERIBOTĄ laiką!

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar SOMA praktikuoti saugu?

  SOMA praktikų metu Tu kontroliuoji visą procesą, esi pilnai sąmoningoje būsenoje. SOMA praktiką saugu atlikti namuose, bet kuriam žmogui (išskyrus tiems, kurie turi rimtų širdies problemų), taip pat nerekomenduojame užlaikyti kvėpavimo besilaukiančioms moterims arba pasikonsultuoti su savo gydytoju. Prieš pradedant praktikuoti SOMA kvėpavimo praktikas peržiūrėkite instrukciją, kurioje detaliai aptariamos visos taisyklės.

 • Kuo SOMA skiriasi nuo kitų kvėpavimo praktikų?

  SOMA kvėpavimo praktikos apjungia senovės išmintį (tai paremta Pranajamos praktikomis) bei naujausias mokslo žinias (SOMA praktiką tiria Kembridžo Universitetas Anglijoje) kartu su naujausiomis muzikos technologijomis. Tai praktikos, kurios paremtos vedamu ritmingu kvėpavimu pagal įvairaus stiliaus autorinę muziką. Kvėpuojant ritmingai sukuriamas rezonansas (įrodyta mokslo tyrimais), kuris suteikia daugiau pusiausvyros ir harmonijos vidiniame pasaulyje, o tai atneša rezultatų išoriniam pasauliui. Praktikos tikslas pakeisti dabartinę Tavo būseną į norimą, o ne "išskraidinti" Tave į nesaugias erdves. Tai ne rebefingo ar holotropinio kvėpavimo sesija, o visiškai saugi praktika atlikti namuose, gamtoje ar darbe.

 • Esu nusivylus(-ęs) kvėpavimo praktikomis nežinau ar SOMA kvėpavimo meditacijos manęs taip pat neišgąsinds?

  Galbūt Tau teko lankytis kvėpavimo praktikose po kurių nedrąsiai žiūri į šį įrankį, nes tiesiog liko trauma nuo vykusių riksmų ir aimanų??! Tad gal šiek tiek stresuoji ar tai tiks tau? Mes padėsime Tau išspręsti šią problemą. SOMA praktikų pagalba iš naujo pažinsi kvėpavimo jėgą saugioje erdvėje bei prižadu pamilsi ją, nes kartu su "brainwave" muzikos technologija patirtis bus smagi ir maloni. Tu tiesiog lauksi kiekvieną dieną atlikti praktiką! Jei dar dvejoji išbandyk nemokamas kurso praktikas