Nori visuomet turėti energijos? Vargina emocinis valgymas? Kaip integruoti ir išlaikyti sveikos mitybos pokyčius savo kasdienybėje?

Augalinės mitybos alchemija - tai kelionė kasdieniame gyvenime stiprinant imunitetą augaline mityba, lavinant kūno intuiciją rinktis kas jam geriausia, maloniausia ir suteikia energijos veikti kiekvieną dieną.


Dažnai girdime apie mitybos "madas" su pavadinimu be gliuteno, be cukraus, gmo, laktozės ir kitų pieno produktų, vegetariškas, veganiškas, paleo, keto, žaliavalgiškas.. 


O ką sakytų ir patartų žymusis Hipokratas?:)


Laisvę rinktis, kas mums geriausia ir sveikiausia turime kiekvienas. Raktai visada buvo ir yra mūsų rankose, o kokias duris pasirinkti?


Esant bendraminčių grupėje pokyčių įgyvendinimas ir jiems reikalinga disciplina tampa maloniu ir neskausmingu procesu, sukuriant sveikos mitybos įpročius ir balansą.


Sezoniškas ir gydantis maistas auga visus metus, tad tavęs laukia augaliniai receptai įtraukiantys savo unikalumu iš Lietuvoje (ir ne tik) augančių produktų.

Kviečiu Tave į šią augalinės mitybos alchemijos kelionę jei nori:

 • Praktiškai išmokti kaip išgyventi XXI a.

 • LENGVAI pereiti prie sveikos subalansuotos mitybos girdint savo kūną, o nesivaikant "madų"

 • išmokti augalinių receptų sau ir savo šeimai

 • IŠSIVALYTI savo kūną ir protą kartu su gyvu ir gydančiu maistu bei praktikomis ir pamiršti kas yra EMOCINIS VALGYMAS bei priekaištai sau,

Kaip lengvai palaikyti vidinę ir emocinę švarą paleidžiant per žiemą sukauptus nereikalingus kilogramus, toksinus ir jų keliamus simptomus?

Prisijunk į dviejų savaičių augalinės mitybos alchemijos kelionę kur tavęs laukia:

 • Gyvos ir INTERAKTYVIOS PASKAITOS paremtos ne tik mokslu ir asmeninėmis žiniomis, bet ir kasdienine daugiamete praktika dirbant su savimi ir sprendžiant žmonių sveikatos problemas.

 • 12 GYVŲ VIDEO SUSITIKIMŲ ir priminimų kaip pasiekti ir išlaikyti sveikos mitybos balansą paleidžiant "blogus" mitybos įpročius.

 • DETALUS pilnavertės augalinės mitybos MENIU paremtas Hipokrato vertybėmis ir receptais. Kruopščiai parinktas produktų sąrašas su vietomis kur juos įsigyti.

 • Specialiai sudarytas klausimynas - DIENORAŠTIS kasdieniam palaikymui, savistabai ir saugiam psichologiniam komfortui.

 • UŽDARA Facebook GRUPĖ, kurioje kartu su bendraminčiais dalinsimės programos metu kylančiais klausimais, patyrimais ir pozityviomis emocijomis.

 • Visa KURSO INFORMACIJA tau bus pasiekiama NERIBOTĄ LAIKĄ internetinėje platformoje. Čia rasi video susitikimų įrašus, pamokas, meniu, patarimus, užduočių knygas ir procesui palaikyti specialiai sukurtas meditacijas.

Sveiko gyvenimo būdo įpročius formuojanti augalinės mitybos programa su Vytautu Vaičaičiu

 • Žinios ir PRAKTIKA

  Programoje Tave lydės ne tik mokslu pagrįsta naujausia, ne visur prieinama (ir net CENZŪRUOJAMA!) informacija, daugiametė praktika dirbant su žmonėmis, bet ir kasdienis palaikymas stiprinant tavo fizinį bei emocinį imunitetą.

 • Kasdieniai priminimai

  Vytautas ves Tave žingsnis po žingsnio geresnės savijautos link. Kartu gaminsime sveiką maistą, mokysimės imuniteto stiprinimo paslapčių, priminsime bei padėsime laikytis Tavo iškeltų tikslų.

 • Detalus pilnavertės mitybos meniu

  Už Tave viskas pagalvota!:) Gausite sveikos augalinės mitybos meniu, produktų sąrašą, vietų kur įsigyti reikiamus produktus rekomendacijas bei Vytauto gamybos pamokas gyvai bei jų įrašus. Net jei jau ir dalyvavai programoje meniu visuomet NAUJAS!;)

 • DETOX kūnui ir sielai

  Formuosime naujus sveikos gyvensenos įpročius: kviesime Tave išbandyti atsisakyti kavos, cukraus, gyvulinės kilmės produktų bei gliuteno (arba sumažinti jų kiekį), taip pat pailsėti nuo technologijų (bent kartą per savaitę;)

 • Gyvas bendravimas

  Net 3 gyvi susitikimai internetu (per Zoom programėlę) bei kasdieniai live priminimai Facebook grupėje, kurių metu realiai gaminsime bei kartu gausi atsakymus į savo klausimus. Numatytos susitikimų datos balandžio 12 d., 19 d., 25 d. 19 val. Lietuvos laiku ZOOM platformoje.

 • Susitikimų įrašai + receptų video pamokos

  Receptų video įrašai, visų susitikimų video bei audio įrašai kartojimui namuose Tau patogiu metu. BONUS - meditacijos įrašas!

Programos vedlys

Augalinės mitybos praktikas, mokosi Hipokrato Institute (JAV)

Vytautas Vaičaitis

Intuityvios mitybos praktikas, Hipokrato pasekėjas, sąmoningos Be You virtuvės šefas. Prieš 6 metus Vytautas prie BE YOU mokymų programų kūrimo prisijungė kaip maisto alchemikas. Studijuojantis Hipokrato Institute (JAV) įgytas žinias praktiškai taiko kasdien. Pasak Vytauto, mūsų kūnas viską žino ir įsiklausius galima rasti kiekvienam tinkamą mitybą bei išgydyti visas įmanomas ligas. "Gyvą maistą, vieną svarbiausių žmogaus gydomųjų energijos šaltinių, sąmoningai rinktis stengiuosi kiekvieną dieną. Intuityviai jaučiu, kad maisto produktais reikia domėtis, daugelį metų apie juos intuityviai ieškau informacijos, kasdien virtuveje sužinau ką nors naujo. Maistas yra pats geriausias mūsų vaistas, o mūsų kūnas yra pats geriausias daktaras." Prisijunkite prie BE YOU virtuvės grupės Facebook: https://www.facebook.com/groups/beyouvirtuve

Investicija į savo brangiausią turtą - sveikatą

DOVANOS programos dalyvėms!

 • Integravimo sesija

  Vertė 111 Eur.

  Papildoma grupinė sesija su Vytautu po programos žinių ir praktikos integracijai, kiekvienos dalyvės progreso aptarimui, atsakymams į iškilusius klausimus

 • Sąmoningo judesio praktika

  Vertė 88 Eur

  Emocinei sveikatai stiprinti susitiksime praktinei judesio ir emocijų paleidimo praktikai su Ieva Blekaityte. Daugelį metų dirbančia vadovaujantį darbą ir kartu atradusia judesį kaip mus išlaisvinančią ir įgalinančią priemonę einant pokyčių keliu.

 • Augalinės mitybos receptų kursas

  55 Eur

  Gausite priėjimą prie daugiau nei 70 Vytauto kurtų receptų, kad tikrai nepristigtumėte idėjų!

Programos dalyvių atsiliepimai:

“Noriu padėkoti už nuostabią programą, kurią vis kartoju ir kartoju. Kasdien vis įsijungiu, perklausau po meditaciją, pasigaminu kokį patiekalą, peržiūriu įrašus. Likau įkvėpta tobulėti, ieškoti, gyventi pagal tas paprastas tiesas. Patiekalai Vytauto labai nuostabus. Esu bandžiusi 5 dienų žaliavalgystės programą, tai nelabai patiko, skonis nuvylė, todėl buvau nusiteikusi skeptiškai ir šį kartą, tačiau Vytauto receptai, kuriuos išbandžiau maloniai nustebino.”

Vigilija

“Ši programa - be galo nuostabus įrankis įžiebti pokyčius kasdieniame gyvenime. Nuolatinis palaikymas ir priminimas apie tai, kaip rūpintis savo kūnu, buvo neįkainojama pagalba keičiant įpročius. Vytauto nuoširdumas ir rūpestingumas tik pridėjo programai dar daugiau šviesos ir unikalumo. Prie viso to - daug puikių idėjų ir naujų receptų kokybiškam gyvenimui! Didelis ačiū! ”

Neringa

“Ši programa pakeitė pano požiurį apie mitybą. Supratau, jog valgant neriebų maistą, tampi netik pasisotinęs, bet ir daug energingesnis. Aš manau, jog Jūs programą paruošiate nuostabiai. Kaskart papildote naujais stiprinančiais sveikatą gėrimais, patiekalais. Man labai viskas patiko programoje.”

Genovaitė

“Labai patiko Vytauto paskaita! Tiek daug naujų dalykų sužinojau: enzimai, virškinimas... Sutinku, kad lengviausias pokytis yra įsiklausant į kūną ir leidžiant jam valgyti tai, ką jis nori. Kuo daugiau sau leidžiu, tuo mažiau noriu nekokybiško maisto.”

Lina

“Ši programa buvo kaip niekad laiku. Su pasimėgavimu ir dar didesniu sąmoningumu integravau praktikas į savo šeimą. Kiekvieną kartą be galo daug pasisemiu. Dėkingumas begalinis:)”

Ugnė

Iki sveikos gyvensenos pokyčių pradžios liko

 • 00Dienos
 • 00Valandos
 • 00Minutės
 • 00Sekundės