Kursas skirtas Tau jei:

  • Nori geriau girdėti savo vidinį balsą ir auginti pasitikėjimą savimi

  • Ieškai gylio ir jau esi dvasinio augimo kelyje

  • Nori prisiliesti prie to, kas neapčiuopiama

Dalyvių atsiliepimai apie programą

“Esu be galo dėkinga už viską, jausmas nuostabus, ramuma ir šviesa, tiesiog širdis tirpsta. Po kurso dėliojasi visos žinios ir patirtys į savo vietas. Meditacijų metu fiziškai jaučiau nepaaiškinamą vibraciją. Esu laiminga, kad galiu tai patirti.”

Eglė

“Jaučiuosi pakylėta! Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau vidinės ramybės ateina į mano širdį! Ir vis daugiau ir daugiau laimės ir meilės! Kasdieniuose veiksmuose pastebiu savo elgesio pokytį, esu rami, vidinis pasitikėjimas žymiai stipresnis!”

Simona

“Turėjau pirmą savo meditaciją gyvenime. Anksčiau to padaryti man nepavykdavo, nes tai kėlė baimę ir įsivaizdavau, kad nesugebėsiu. Po meditacijos jaučiausi puikiai, nusiraminusi, o užmigti buvo lengva.”

Gintarė

“Po visos patirties ir įgytos informacijos jaučiausi gerai, pakylėtai, motyvuotai bei įkvėpta didesnio pasitikėjimo savo aukštesniąja AŠ tuo tarpu ir savimi. Esu be galo dėkinga būdama čia ir matydama visų dalyvių transformacijas.”

Gita

“Susitikimai buvo nuostabūs, laikas praėjo lyg akimirka. Mano pojūčiai po susitikimų ir meditacijos tiesiog wooooow energija tekėjo manimi.”

Kristina

“Sąmoningo gyvenimo ir dvasingumo temoje esu ne naujokė, tačiau klausydama Lunos gaunu be galo daug atskaymų, sprendimų, tai mane įkvepia. Meditacijų klausausi kai tik galiu, tai mane perkelia į visišką poilsį. ”

Raimonda

“Vauu viskas super, žodžiai ir paaiškinimai auksiniai, klausau daug kartų nes kiekvieną kartą vis atrandu kažką naujo.”

Rita